fbpx
Шоу-бізнес
Вдруге стане мамою: Віра Кекелія поділилася подробицями, як дізналася про свій цікавий стан

Ведуча проєкту “ЖВЛ” на 1+1, зірка “Жіночого Кварталу” та співачка Віра Кекелія вдруге стане мамою.

Про подію співачка повідомила в День матері у своєму Instagram.

Ексклюзивно майбутня мама поділилася, як дізналася, що вдруге при надії. Так, однієї ночі зірка прокинулася від сну, у якому обирала ім’я дитині.

“Я лежала на ліжку і продовжувала, вже на яву, прокручувати у голові різні варіанти. В якусь мить я сказала собі: “Віра, а чого ти взагалі це робиш?”. Це був перший дзвіночок. Минуло кілька днів і я відчула себе інакше. Я вже маю досвід з Іваном, тож чітко змогла зрозуміти, що “це воно”.

Коли я купила тест і побачила дві смужки, одразу розповіла Ромі. Він дуже зрадів, але відреагував стримано. Пам’ятаю, що він каже: “Боже, я так боюся передчасно радіти. Буду радіти спокійно”. Нам зараз дуже цікаво спостерігати, як Іван цікавиться, хто там може бути”, – поділилася знаменитість.

Кекелія додала, що вдруге стане мамою – це надзвичайна радість для її родини, адже вважає, що діти – це вчителі і в той же час – неймовірне щастя. Співачка також поділилася цікавим фактом, що за день до того, як вони із чоловіком дізналися про другу вагітність, вони віддали майже всі дитячі речі: візочок, автокрісло, одяг в дитячий будинок.

“Чим більше ти віддаєш, тим більше щастя ти отримуєш”, – прокоментувала Віра.

Подружжя тримає стать майбутньої дитини у таємниці. Ведуча наразі перебуває із родиною на Західній Україні та поділилася, що ще не знає, де саме буде народжувати: “В наш час важко планувати навіть завтрашній день. Ми живемо не днями, а секундами. Звичайно, хотілось би народжувати в Києві, але будемо дивитися по ситуації”.

Фото ілюстративне.