fbpx
життєві історії
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!

Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!

Читання вечірніх молитов дають християнину ту фортецю, той моральний стрижень, що є над перемогою над мінливістю і непостійністю нашого серця. За матеріалами

“Пресвята Вседіво, Мати Христа Бога нашого, принеси нашу молитву Синові Твоєму і Богу нашому, щоб Він спас через Тебе дyші наші. Благого Царя Благая Мати, Пречиста і Благословенна Богородице Маріє!

Читайте також:ЗА СТОЛОМ ЗІ СМАЧНИМИ НАЇДКАМИ І ПЛЯШКОЮ ВИШУКАНОГО ВUНА КРАСУВАВСЯ ЧОЛОВІК КАТИНОЇ ЗНАЙОМОЇ, ЯКА РОКАМИ ГАРУЄ НА ЗАРОБІТКАХ. – ЗНАЙОМСЯ, ЦЕ МОЯ НАЙКРАЩА ПОДРУГА. ВОНА… – ДАЛІ НЕ ТРЕБА, – БЕЗЦЕРЕМОННО ПЕРЕБИЛА КАТЯ. – ПРАВДА, ВІКТОРЕ? ЯК ДРУЖИНА? КОЛИ ПОВЕРНЕТЬСЯ ІЗ ЗАРОБІТКІВ? І ЧИ ВАРТО ПОВЕРТАТИСЯ?

Милість Сина Твого і Бога нашого вилий на мою грiшну дyшу і Твоїми молитвами настав мене на діяння благі, щоб останок мого життя я прожив без грiха і через Тебе рай знайшов, Богородице Діво, єдина Чиста і Благословенна.

Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитов наших в час журби не відкинь, але з біди визволяй нас, Єдина Чиста і Благословенна.

Пресвята Богородице, спаси нас.