fbpx
життєві історії
– Вертайся назад і налагоджувати відносини з чоловіком. Він нормальна людина. У вас сім’я, дитина. Ось і живи! Не придурюється! – мати не пустила на поріг

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

– Відчуваю, ну дуже себе просто паршиво! – розповідає тридцятирічна Людмила.

– На душі важко.

Реву … не можу зуинитися. Ну а як інакше може відчувати себе людина, яку зрадила рідна мати? Вигнала з дитиною на вулицю! Я ніколи навіть не думала, що так буває!

У Людмили сім’я, чоловік і дворічна дочка. У шлюбі вони живуть сьомий рік, але останнім часом Людмилі здається, що відносини вичерпали себе.

Хоча чоловік її, і непогана людина: працює, не п’є, не гуляє, не скандалить, що не скупитися, утримує сім’ю – але останнім часом Людмила бачить в ньому одні недоліки.

– Абсолютно безініціативний ледар! – скаржиться вона.

– Крім компа з безглуздими іграшками, нічого йому не цікаво. Ну нічого!

Приходить з роботи і сидить в навушниках, уткнется в монітор, один потилицю бачу. Грязнуля, яких світ не бачив. Бардак в упор не бачить, допомоги по дому не допросишся.

Я вже не прошу мити-прибирати, але хоча б чоловічу роботу в домі робити треба! Лоджію розібрати прошу рік! Планується прибити – вже й не пам’ятаю, скільки!

«Так-так, зроблю, ось на вихідних, ось на святах …» – а віз і нині там! Без скандалів не виходить! Та й вони вже не допомагають особливо.

Чоловік не займається з дитиною – просто не розуміє, що робити і про що говорити з малятком. Залишити їх будинку більше ніж на годину неможливо – буде обривати телефон з питаннями «коли прийдеш?», «Ну де ти там ???» і «вона плаче, що робити?».

Він не горить бажанням робити домашні справи, і навіть сімейні прогулянки по вихідним для нього – каторга. Секс теж зійшов практично нанівець після народження дочки.

– Ну ось і навіщо так жити?Для чого? – зітхає Людмила.

– Навіщо мені чоловік? Ми з донькою все одно одні, самі по собі!

З чоловіком ми стали чужими людьми, я не бачу перспектив. Він мене дратує, дратує. Жити так далі неможливо! Загалом, Людмила вирішила розлучатися.

Квартира, в якій подружжя жило весь цей час, належить свекрусі, тому Людмила зібрала у валізу найнеобхідніші речі, викликала таксі, взяла за руку доньку і поїхала до матері.

Мати після заміжжя Людмили залишилася одна у великій двокімнатній квартирі.

Читайте також: Найкраща молитва за здоров’я дитини, яка ще й благословляє ваше дитя

Людмила, звичайно, віддавала собі звіт, що мати засмутиться, дізнавшись про розлучення, тим більше що до зятя вона завжди відчувала симпатію.

Але того, що мати не пустить їх з донькою далі порога і відправить назад, Людмила навіть уявити не могла.

– Він тебе б’є? – запитала мати, ледь зрозумівши, в чому справа, і не давши дочки ні роздягнутися, ні пройти в кімнату.

– Ні … Але до чого тут це! – намагалася пояснити Людмила своє рішення.

– П’є? Змінює? Принижує? Ображає дитину? – швидко перебила мати.

– Ну ти що, мам, звичайно ні!

– Може бути, морить голодом і не дає грошей?

– Мамо, та справа не в цьому зовсім!

– Тоді я не бачу тут нерозв’язних проблем! – безапеляційно заявила мати, знову не дозволивши дочки навіть закінчити фразу.

– Вертайся назад і налагоджувати відносини з чоловіком. Він нормальна людина. У вас сім’я, дитина. Ось і живи! Не придурюється!

– Та ну, мам, перестань, ти не розумієш, чи що? Не можу я з ним жити. Ми різні люди…

– Ага, він поганий, а ти ідеал, чи що? Ні! У тебе теж маса недоліків, ти їх знаєш і сама. Ось і спробуй попрацювати над собою, стати гарною дружиною. Подумай, що у вашому житті було не так і чому. Не ний, що не пили, не скаржся, що не винось мозок. Загалом, забирай свій чемодан і до чоловіка. Так, ось таксі вже під’їжджає. Вперед!

– Мамо!

– Давай давай! Ти думаєш, інший мужик краще буде, чи що? Так як би не так! Кожен наступний – гірший за попередній. Бач, чого придумала – розлучатися! Ламати – не будувати! Багато розуму не треба …

З цими словами мати буквально виставила дочка за поріг. З речами і з дитиною. Людмила була змушена повернутися до чоловіка – як побита собачка, з валізою.

Ну а куди ще підеш? До чужих людей? – так це ненадовго. Людмила ужасно збентежена. Чоловік подивився на неї з насмішкою – в серйозність підприємства він не вірив з самого початку – і все встало на свої місця.

Мати не права, як вважаєте? Повинна підтримати дочку, якщо та вирішила розлучатися?

Мабуть, пошкодувала квадратних метрів та тарілки супу для дочки в декреті і маленької внучки, ось і вся причина її вчинку. За сім’ю вона переживає, за дитину без батька, як же.

Щось не віриться! А може, не має рації дочка? Працювати треба над відносинами, виправляти себе, а не розлучатися, не тікати від проблем.

Адже, дійсно, людина її чоловік в цілому непоганий. Ну да, з лінню, але хто без гріха. Але, що тут такого?

Мати поганого не порадить. Мама правильно дочці сказала! А хоче дочка йти – треба, значить, сподіватися на себе, а не перестрибувати з шиї чоловіка на шию до мами.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook