fbpx
життєві історії
Весілля було у розпалі, коли тост вирішила сказати молода. Юля піднялася з келихом. Після її промови новоспечена свекруха Лідія Іванівна покинула свято. Ну а що ще могла сказати Юля?

Весілля було у розпалі, коли тост вирішила сказати молода. Юля піднялася з келихом. Після її промови новоспечена свекруха Лідія Іванівна покинула свято. Ну а що ще могла сказати Юля?

Юля і Дмитро були разомще  зі шкіли. На жаль, мати Діми відразу ж не злюбила майбутню невістку. Вона всіляко відмовляла сина від майбутнього весілля, запевняючи, що він занадто молодий, а таких Юль у нього буде сила-силенна. На щастя, Дмитро не звернув увагу на слова матері. Закоханий юнак був ладен на все заради Юлі, з якою вони пройшли крізь вогонь і воду.

У день весілля Юля вирішила виголосити тост. Наважившись, вона піднялася з келихом і заговорила:

– Лідіє іванівно, я хочу підняти цей келих за ваше здоров’я. Ми з Вашим сином багато чим завдячуємо вам. Ви робили все можливе, щоб зруйнувати наші відносини: пліткували з сусідами, поширювали чутки, сварили нас, відмовляли Діму від весілля і навіть з’явилися на церемонію в білій сукні з заплаканими очима. Тепер ми стали сильнішими завдяки вашим старанням. Наша любов зміцніла і виросла в рази. Дякую вам за це!

У залі ресторану запанувала тиша. Коли дівчина договорила і все обернулися, намагаючись роздивитися матір нареченого, виявилося, що жінка покинула торжество.

Я була на цьму весіллі і, бачачи щирі, наповнені любов’ю очі молодих, я пообіцяла собі, що ніколи не стану каменем спотикання в чиїхось стосунках. Запам’ятайте: справжню любов не зломити. Будьте терпиміші, кохайте і будьте коханими! Поважайте вибір і рішення своїх близьких.

Але які тепер взаємини чекають Юлю з її свекрухою? Час покаже.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!