fbpx
Шоу-бізнес
Весілля організувала наречена, ініціативу проявив наречений: нарешті легендарний 66-річний музикант з відкритою проукраїнською позицією Андрій Макаревич поділився історією кохання зі своєю четвертою дружиною, 36-річною Ейнат Кляйн, молодшою за артиста на 30 років

Відомий музикант і співак Андрій Макаревич, який відкрито заявляє про свою проукраїнську позицію, розповів, як познайомився з молодою дружиною.

Про це пише видання “Бульвар Гордона”.

66-річний російський музикант Андрій Макаревич старший за свою четверту дружину Ейнат Кляйн на 30 років.

Сьогодні сімейна пара проживає окремо – Макаревич залишився в Росії, а його 36-річна дружина – в Ізраїлі.

66-річний російський музикант Андрій Макаревич в інтерв’ю виданню “Єврейський журнал” розповів, що після реєстрації шлюбу з 36-річною ізраїльської бізнесвумен Ейнат Кляйн в грудні 2019 року змушений підтримувати сімейні відносини за допомогою віртуальної зв’язку – через карантин подружжя більше трьох місяців в розлуці.

За словами Макаревича, вони познайомилися завдяки його наміру відвідати Ефіопію. Музиканту Кляйн порекомендували в якості кращого екскурсовода по цій країні.

“А подальше сталося само собою”, – розповів Макаревич. Він підкреслив, що першим виявив ініціативу до зближення, але зробив це тільки після того, як переконався у взаємності почуттів.

Макаревич зізнався, що організацією весілля займалася його обраниця – захід проходив на її батьківщині в Ізраїлі.

За словами артиста, як тільки відкриються кордони, він поїде в Ізраїль до дружини.

Макаревич вперше повідомив про четвертий шлюбі з Кляйн в кінці квітня, побіжно згадавши в інтерв’ю, що втратив статус холостяка. За словами співака, він не афішував цей факт біографії, бо вважає за краще уникати піару на події в особистому житті.

Нагадаємо, раніше Макаревич був одружений на гримерці Наталі Голуб. Пара прожила разом сім років і розлучилася в 2010 році.

У другому шлюбі з лікарем-косметологом Аллою Макаревич у музиканта народився син Іван (1987). Подружжя розлучилося в 1989 році після трьох років сімейного життя.

А першою дружиною Макаревича була дочка радянського політоглядачі Ігоря Фесуненко Олена. Подружжя розлучилося в 1979 році, проживши разом три роки.

Сподіваємося, четвертий шлюб стане для співака щасливим і подарує діточок.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, Страна.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page