fbpx
гороскоп
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох

2020 рік пройде під знаком Білого Сталевого Щура. Народні прикмети і забобони свідчать, що пари, які зіграли весілля у високосний рік не проживуть разом довго, але астрологи не так категоричні.

Ми пропонуємо читачеві побачити весільний гороскоп на 2020 рік, пише “Обозреватель”

Овен

Для цього знака Зодіаку 2020 рік не найвдаліший. Через особливості характеру в сім’ї часто будуть свaрки. Краще відкладіть весільне торжество на 2021 рік. Крім того, Овнам доведеться попрацювати над відносинами, оскільки вони можуть зіпсуватися.

Телець

Наpoджені під цим знаком зможуть створити міцну сім’ю в 2020 році. Незважаючи на всі прикмети і забобони у Тельців вийде не тільки зіграти весілля, але і зберегти міцну сім’ю. Головне – бути рішучими і знаходити компроміси.

Близнюки

Близнюкам також можна укладати шлюб в 2020 році. Ви зможете створити міцну сім’ю, яка може стати прикладом для оточуючих. Також ви зможете з легкістю організувати саме торжество. Зірки будуть на вашому боці.

Рaк

Рaки, укладаючи шлюб в 2020 році, зможуть отримати дуже приcтрaсне і насичене сімейне життя. В цілому, у вас вийде заключити міцний шлюб, але будьте готові до того, що він буде наповнений ревнощами.

Лев

Рух – стане переважаючим словом в сімейному житті Левів. Якщо ви зіграєте весілля в 2020 році, то отримаєте міцну і активну сім’ю. Ваше життя наповниться пригодами і різними цікавими подіями.

Діва

У 2020 році Дівам не потрібно женитися або виходити заміж. Цей шлюб принесе вам тільки смуток і розчарування. Краще почекайте до 2021 року, щоб уникнути неприємних ситуацій і розставань.

Терези

Сім’я, яка буде створена в 2020 році буде міцною. Головне – правильно вибрати партнера і орієнтуватися не тільки на почуття, а й на розум. Не бійтеся також і розривати відносини з тими, з ким провели багато років.

Читайте також:– А У НАС ОКСАНКА ЗНОВУ ЗАМІЖ ВИХОДИТЬ! УЯВЛЯЄШ? В ТРЕТІЙ РАЗ! І ХЛОПЕЦЬ ТАКИЙ ХОРОШИЙ. – ТАК, ЩАСТИТЬ … ОСЬ ПРАВИЛЬНО МОЯ МАМА КАЖЕ – ЗАМІЖ ВИХОДЯТЬ ОДНІ Й ТІ Ж.  ОКСАНЦІ СКІЛЬКИ? ДВАДЦЯТЬ ВІСІМ? І БЕЗ П’ЯТИ ХВИЛИН ТРИ РАЗИ ЗАМІЖНЯ ВЖЕ. МЕНІ ОСЬ ТРИДЦЯТЬ, І – НІ ПІВРАЗА! 

Скорпіон

Ваша непередбачуваність може негативно вплинути на шлюб, який буде укладений у 2020 році. В цілому, нічого стрaшного не станеться і, можливо, вам вдасться створити міцну сім’ю.

Стрілець

Шлюб, укладений Стрільцями в 2020 році, буде наповнений тишею і спокоєм. Якщо вам до смаку таке життя – то сміливо одружуйтесь або виходьте заміж.

Козеріг

Козерогам слід бути уважними і акуратно вибирати майбутнього чоловіка або дружину. Є шанс, що відносини з вами завели виключно з корисливих цілей, тому і шлюб може бути з розрахунку.

Водолій

Зігравши весілля в 2020 році вам точно вдасться стати щасливим в сімейному житті. Для Водоліїв цей рік точно є вдалим. Але вам обов’язково потрібно бути впевненим у своєму рішенні пов’язати життя з людиною, з яким ви перебуваєте у відносинах.

Риби

Зірки підготували для Риб складний рік, який буде дуже сприятливим для весілля. Не бійтеся заводити стосунки в рік Щура – якщо ви докладете зусиль вони будуть міцними і комфортними для вас.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел