fbpx
Цікаве
Весна несе покращення – про це заявив Денис Маклашевський, екстрасенс і рунолог, довіра до якого набирає в українців обертів. Фахівець-езотерик під шелест своїх карт розповів про долою України у 2022-23 році по місяцях: “Будемо заряджатися і отримувати позитивні моменти. Але на всьому цьому фоні – хворобливість і втрати. Рік розділиться на дві частини

Весна несе покращення – про це заявив Денис Маклашевський, екстрасенс і рунолог, довіра до якого набирає в українців обертів.

Фахівець-езотерик під шелест своїх карт в прямому ефірі Ютуб-каналу “Мій світ” розповів про долою України у 2022-23 році по місяцях.

– Будуть різного роду провокації й удари, говорить пан Денис, – карта “Урус” говорить якраз про провокації в енергетичному секторі.

Бачу, що є й захист, але його не вистачає, не вистачає уваги до цього питання. Бачу енергетичну небезпеку у південній частині України.

Небезпеку оминути можна дише якісною підготовкою, і карти кажуть, що вона йде повним ходом. Бачу круговий захист у вигляді млина.

За моїми прогнозами, осінь і зима будуть дуже важкими. Не за енергетичними показниками, а більше через природні ресурси: газ, продукти харчування і так далі. Ось тут будуть складнощі, ці ресурси нам закривають.

Якщо подивитися на рік вперед:

Жовтень – ми під захистом, не бачу великих загроз. Вирішуємо переважно питання домашнього характеру. бачу захист і якийсь момент переходу, трансформації, змін.

На листопад випадає важкий час, буде непростий місяць. Бачу кризу і якісь невдалі угоди, невірні вирішення питань. Але ця криза приведе нас до початку чогось нового.

Грудень – розвиток, стрибки: спад – розвиток, спад – розвиток. У той же час грудень буде відносно стабільними. Випадає спокійна “течія”, відсутність хвилювань.

А на січень йде хворобливість. Скоріше за все проявиться пандемія.

Лютий – наче сильний місяць, але буде нестача ресурсів, втрата ресурсів.

Березень карти показують як закритий місяць. Будуть якісь угоди, домовленості, але руни кажуть, що вони будуть секретними, про які спочатку ми нічого не знатимемо.

У квітні на початку місяця будемо потребувати природніх ресурсів. Середина й кінць місяця – налагодження в цьму секторі, будемо входити у щось нове.

Травень – плодовитий місяць, бачу багато хорошого, щастя, здійснення багатьох бажань і планів. Те, що належить нам, буде повертатися до нас. У нас у всіх будуть щасливі усміхнені обличчя.

Червень руни показують спокійний, тихий, нічим не видатний. Всі ми відновлюємося і устаканюємося на одному місці.

Липень – макксимальний ріст, надбання, родючість. Будемо заряджатися і отримувати позитивні моменти.

Серпень – надходження фінансів у країну і сонячна перемога за країною, перемога інформаційна, перемога над злом саме у серпні.

Але на всьому цьому фоні – хворобливість і втрати, якісь закриті можливості, нас все більше будуть обмежувати. Це на загальному фоні.

Якщо говорити загалом про рік, то покращення починаються з весни.

Разом з весною приходять покращення, позитивне бачення, плюс енергетичний потік спрямований в Україну.

Рік розділиться на дві частини: важка і позитивна. Ми все одно будемо мати втрати і якісь закриті моменти і можливості. Буде нестача ресурсів і інформації, будемо сидіти і чекати.

Особливо перше півріччя 2023 року буде часом очікування.

Вересень 2023 року, через рік, нас зустріне сонячними перемогами і водночас – втратами. Але це буде не настільки важкий час, як зараз.

Нинішній вересень не можна назвати повністю поганим, ми повернули багато українських територій.

Наступний рік руни показують роком трансформацій, плавного переходу з одного стану в інший, – закінчує свій руно-прогноз Денис Маклашевський.

Вірити чи ні віщунам, астрологам, тарологам – особиста справа кожного. Але ми точно можемо перевірити з часом, на скільки виявиться правим пан Денис.

У чому ми впевнені вже сьогодні – так це в тому, що Україна неодмінно переможе, бо з нами – Божа сила і захист наших ЗСУ.

Миру усім і ясного неба!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот з відео.

You cannot copy content of this page