fbpx
життєві історії
Весною ми в’їхали в нову квартиру, зробили там хороший ремонт, залишилося тільки поміняти меблі. Гроші у мене на це були відкладені, і я необачно похвалилася сусідці Олені, що ось, мовляв, «скоро і меблі поміняємо, і запрошу її в гості, покажу як у нас все тепер красиво.»

Весною ми в’їхали в нову квартиру, зробили там хороший ремонт, залишилося тільки поміняти меблі.

Гроші у мене на це були відкладені, і я необачно похвалилася сусідці Олені, що ось, мовляв, «скоро і меблі поміняємо, і запрошу її в гості, покажу як у нас все тепер красиво.»

Не минуло й двох днів, як Олена подзвонила у двері і жалібно попросила мене позичити їй велику суму грошей, оскільки у неї захворіла мама. Подруга божилася віддати протягом двох тижнів. Я її пожаліла, уявивши себе на її місці. подумала, що ми поки можемо і зі старими меблями пожити якийсь час, нам не горить, а їй потрібніше – на кону здоров’я мами. А мама – дуже дорога людина для всіх нас.

Розписку з Олени не взяла – було незручно якось. Але летіли дні, тижні, а сусідка навіть не заїкалися, щоб віддати мені гроші.

Спочатку я просто їй дзвонила і питала, але вона вибачалася, пояснювала, що їй знадобилися самій гроші на лікування і просила мене почекати ще трохи.

Потім і зовсім не відкривала мені двері, коли я приходила до неї, і не відповідала на мої дзвінки.

Минуло кілька місяців, і я дізналася, що Олена поїхала жити до мами, а свою квартиру віддала в оренду квартирантам.

У мене взагалі практично не було можливості з нею побачитися і я вже майже змирилася з думкою, що не поверну свої гроші назад.

Але найгірше сталося, коли я якось зайшла в соцмережу і побачила там фотографії колишньої сусідки з відпочинку в Туреччині.

Сказати, що я була розчавлена ​​і здивована – нічого не сказати.

Я подивилася на дату і зрозуміла, що вона була там після того, як я позичила їй грошей і це взагалі повалило мене на місці!

Як можна було говорити про хворобу матері, а насправді просити грошей на відпочинок – адже такими речами не жартують. Чи я чогось не розумію?..

«Ось бувають же такі люди…» – подумала я і вирішила у що б то не стало забрати у сусідки свої гроші… Ось тільки не знаю поки що, чи вийде це у мене.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page