fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Політика
Кого Українці готові обрати президентом: результати опитування

Більшість українців у разі проведення президентських виборів у найближчу неділю віддали б свої голоси за лідера ВО “Батьківщина” Юлію Тимошенко і чинного президента України Петра Порошенка, передає Обозреватель.

Про це свідчать дані соціологічного опитування центру “Соціальний моніторинг” та Українського інституту соціальних досліджень ім. А.Яременко, передає “Інтерфакс-Україна”.

Читайте також: Сонячне затемнення 21 серпня: початок кінця для Путіна, критичний момент для США

Згідно з соціологічним опитуванням, оприлюдненим 21 серпня в Києві, за Тимошенко проголосували б 11,2% респондентів, за орошенко – 9,5%. За 7,3% отримали б лідер “Опозиційного блоку” Юрій Бойко, а також лідер партії “За життя” Вадим Рабинович. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко отримав би 6,7% підтримки виборців, а лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка підтримали б 5,1% опитаних.

18% опитаних ще не визначилися з вибором, 4% вибрали б іншого політика, а 17,8% не брали б участі у виборах.

Читайте також: По $ 200 тисяч щомісяця: доведено хабарництво Саакашвілі

Опитування проводилося Центром “Соціальний моніторинг” і Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременко спільно з Київським прес-клубом, Інститутом аналізу і прогнозування, відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України.

Related Post

facebook