fbpx
життєві історії
Від бабусі Ані дісталась квартира, туди вони і вдвох переїхали з чоловіком. Та вже після народження старшої донечки Улянки, сестра дізналась, що чоловік ходить “наліво”. Трохи поплакалась мені і мамі і твердо вирішила, що йому пробачить заради донечки. А через два роки народився в них син Андрійко

Хочу з вами поділитись історією з життя моєї сестри. Сестра моя Аня живе в місті і виховує двох дітей, а ось про чоловіка я і хочу вам розказати.

Від бабусі Ані дісталась квартира, туди вони і вдвох переїхали з чоловіком. Та вже після народження старшої донечки Улянки, сестра дізналась, що чоловік ходить “наліво”, трохи поплакалась мені і мамі і твердо вирішила, що йому пробачить заради донечки.

Через два роки народився в них син Андрійко. Чоловік Ані Петро, не дуже переймався батьківськими обов’язками, часто зависав з друзями то на футболі то в спортзалі, Аня звісно говорила, що їй це не подобається, він обіцявся що все, він зміниться, та вистачало його лише на тиждень.

Фінансової допомоги від нього ніякої, бувало і таке що просив грошей у Ані, які вона отримувала на дітей. Я з мамою звісно говорили, що так жити не можна, що далі може бути гірше, але сестра сильно кохала вже свого Петра і не хотіла з ним псувати стосунки.

Так моя сестра прожила з Петром шість років, аж поки одного дня не дізналась про нові його походеньки, знову сльози і розпач…

Ще Аня нам зізналась, що Петро дозволяє собі лишнього… говорить, що вона має непривабливий вигляд.

Звісно, що ми з мамою наполягли, щоб вона вигнала Петра, і перестала давати об себе витирати ноги.

Я просила сестру, щоб вона на кінець полюбила себе і пожаліла своїх дітей, адже атмосфера в якій вони зростають, може вплинути на їхнє майбутнє.

Так сестра прислухалась і розійшлася з чоловіком. Ми з мамою постійно були, як то кажуть, на підхваті, завжди підтримували і допомагали Ані з дітьми.

Читайте також: Ми з чоловіком не маємо права щось в хаті зробити, бо всі гроші свекруха складає на квартиру для молодшого сина. Всі сусіди дивуються, як тільки в мене сил хватає. А недавно подруга запросила мене до себе на “каву”. Я з радістю пішла, ми гарно посиділи, поговорили. Та коли повернулась додому, то було “і співане, і читане” від Галини Василівни: “Як ти так пішла, нічого не сказала, а корова не доєна, а кролі не годовані”

Не можу я пояснити поведінки своєї сестри, адже вона знову повірила словам Петра і вже через рік вони знову зійшлися.

Говорила нам про те, що він все зрозумів, що він зміниться і більше такого не повториться. Хіба то життя?

Порадьте, як мені втлумачити сестрі що так жити не можна?

Підкажіть, як вберегти Аню і її дітей від такого майбутнього?

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page