fbpx

Від першого чоловіка я пішла з трирічним сином на орендовану квартиру. Я тоді дала собі слово, що ніколи більше не вийду заміж, але через рік познайомилася з Богданом і все забула. Коли виявилося, що я при надії, ми розписалися, Богдан сам оплатив весілля. Батьки зібрали мені грошей на однокімнатну квартиру. Потім Богдан частіше почав говорити про проблеми і борг, який на ньому висить, і не дає йому розкрутитися. Я запропонувала допомогу

Від першого чоловіка я пішла з трирічним сином на орендовану квартиру. Я тоді дала собі слово, що ніколи більше не вийду заміж, але через рік познайомилася з Богданом і все забула.

Залицяння і красиві слова зробили свою справу. А ще мені подобалося, як Богдан ставиться до мого сина. Його рідний батько навіть не згадував про нього, тоді як Богдан оточував увагою і теплом. Заміж я не збиралася, але скоро дізналася, що при надії. Богдан відразу ж запропонував розписатися і навіть весілля сам оплатив. Я була дуже щаслива, думала, що цього разу мені пощастило з чоловіком.

Народилася донька Настуня. Я в турботах і не помітила, як змінився чоловік. Ні, Богдан нас не ображав, допомагав з дітьми, по дому, заробляв гроші. Але все частіше затримувався на роботі, говорив, що проблеми вирішує. Потім почав давати менше грошей, сказав, що вклав в одну прибуткову справу, і мене чекає сюрприз. Я подумала, що чоловік вирішує питання з житлом, хоча мої батьки зібрали мені грошей на однокімнатну квартиру. Богдан про це знав, але сказав, що це мої гроші, а він, як чоловік і глава сім’ї, сам подбає про квартиру.

Я вірила всьому, що він говорив. Та й як було не вірити! Але я точно не знала, чим він займається, і де працює. З розмов зрозуміла, що це солідна компанія з продажу автомобілів. Потім Богдан частіше почав говорити про проблеми і борг, який на ньому висить, і не дає йому розкрутитися. Я запропонувала допомогу, він не погоджувався, але я все-таки вмовила його взяти гроші, які батьки дали мені на квартиру.

Він сказав, що цього мало, потрібно ще взяти кредит. Не питайте чому, але я його оформила на себе. Не хочу навіть суму називати.

Як і слід було очікувати, чоловік зник. Я шукала його через друзів, знайомих, переживала, що його вже немає серед живих. Про гроші не думала, молилася, щоб з Богданом було все добре.

А з ним і було все добре. Він знайшов іншу жінку, подав на розлучення зі мною. Те, що він взяв у мене гроші, підтвердити нічим. Документи в банку я теж підписала. Довести нічого не можна.

Зараз живу з двома дітками на орендованій квартирі квартирі, отримукю мізерні аліменти на обох дітей, виплачую кредит і не знаю, що мені робити далі.

Батьки мої ще не знають про гроші, тільки про розлучення з Богданом я їм сказала. Не наважуюся зізнатисчя, що віддала йому гроші, вони ж так довго відкладали, економлячи буквально на всьому! Шкодую про свою неаївність, але нічого виправити і повернути назад вже не можна…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page