fbpx
Шоу-бізнес
Відбулося! Олег Винник презентував новий кліп на пісню “Божевільна Любов”. Це історія про те, що у кожної людини є свій шлях і про пошуки єдиного кохання. Подивіться і отримайте задоволення! ВІДЕО

Популярний артист представив кліп про пошуки однієї єдиної коханої. Герой історії долає всі труднощі і подає в обійми красуні-блондинки у червоній сукні.

Вперше слухачі почули пісню “Божевільна Любов” в листопаді під час концерту Олега Винника в столичному Палаці спорту, режисером-постановником якого виступила Царик.

Відзначимо, що це перша спільна відеоробота Винника і режисерки Каті Царик.

Новий кліп Олега Винника – це історія про те, що у кожної людини є свій шлях. На цьому шляху зустрічаються різні люди, інтриги і спокуси.

“У сучасному світі дуже багато амбіцій, від яких, на жаль, страждає любов. Пісня “Безумная Любовь” про наші почуття і дії. Часто забуваючи, що щастя перебуває всередині нас, і, вирушаючи на його пошуки, ми починаємо творити неймовірні речі. Мені б хотілося, щоб ми не шукали кохання, а віддавали його”, – сказав Винник.

“Кліп дуже іронічний, тому що Олег любить посміятися і поіронізувати над собою і на тему своєї популярності. Але суть його полягає в тому, що на шляху до тієї єдиної, чистої і щирої любові завжди зустрічаються труднощі й перипетії”, – коментує ідею відеороботи Катя Царик.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, РБК-Україна.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!