fbpx

Відколи бабуся залишилася одна, мама кожного дня до неї телефонує, а то і два рази: рано і ввечері. Ну я розумію, що вона вже в роках, і мама хвилюється. Як на мене, це забагато, але це їх справи. Їм обом так зручно, і нехай. Але пів року тому я з’їхала від батьків до свого хлопця. І почалась така ситуація зі мною. “Що їли? Що пили? Чи є гроші?”. Кожного дня мільйон запитань. Я й не стрималася

Я донедавна жила з батьками під одним дахом. Я єдина їхня дитина. Батьки мене сильно люблять і балують.

В нас в селі живе мамина мама, моя бабуся. Дідуся не стало два роки тому.

І ось відколи бабуся залишилася одна, мама кожного дня до неї телефонує, а то і два рази: рано і ввечері.

Ну я розумію, що вона вже в раках, і мама хвилюється. Це, може, й трішки забагато, як на мене, але це їх справи. Їм обом так зручно, і нехай.

Я вже звикла, що мама як тільки приходить з роботи, одразу ж бере телефон в руки.

Я одного разу жартома спитала її, чи буде вона і мені так дзвонити, коли я вийду заміж, чи просто переїду від них. І мама така на повному серйозі: “Ну звичайно!”.

Я тоді, ну чесно, подумала, що це жарт. Але як виявилося – ні!

Пів року тому ми з хлопцем вирішили з’їхатися. Ми вже давно зустрічаємося, але як не корона, то повномасштабне вторгнення, словом, не на часі нам ставати на рушничок щастя.

Заодно і вирішили випробувати наші стосунки в побуті без штампу в паспорті.

І ось після переїзду я зрозуміла, що мама не жартувала.

– Що ви там їсте? Як у вас справи? Коли зайдете в гості? У вас все добре, а то мені сон поганий приснився? У вас є гроші? Може потрібна допомога?, – і таких запитань я чую від неї мільйон…

Читайте також: Сестру з чоловіком я запросила на іменини, чисто символічно, на каву з сирником. Але на диво Ярина забігла всього на пару хвилин, і одна, оскільки Андрій дома і погано почувається. Та наступного дня я дізналася, що він навіть не знав, що я щось святкую, інакше б прийшов. Я не хотіла нічого виясняти, поки випадково не почула розмову мами з Яриною

Кожного дня мама мені телефонує. Але мені це починає вже діяти на нерви.

Мама каже, що як тільки я буду мати своїх дітей, то її зрозумію. І що вона щиро надіється, коли буде в літах, я також буду дзвонити до неї і тата, і питати про здоров’я і тому подібне.

Але я вважаю, що це не нормально надзвонювати кожнісінького дня. Як щось треба, то людина сама зателефонує і попросить допомоги. Чого нав’язуватися?

А що ви скажете з цього приводу? Це нормально взагалі?

Автор Наталя У

Передрук заборонено! Спеціально для ibilingua

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page