fbpx
Цікаве
Відкрилися нові факти: прогноз відомого рунолога на осінь 2022 року, що Україну і нас чекає вже у найближчі тижні. Пророкування майстра-рунолога викликають і занепокоєння, і надію- треба готуватися

Відкрилися нові факти: прогноз відомого рунолога на осінь 2022 року, що Україну і нас чекає вже у найближчі тижні.

На цей раз розглянемо пророкування майстра-рунолога Дениса Маклашевського.

“Осінь буде дуже важкою”, – каже з плеча Денис Маклашевський. Спершу українці відчують полегшення, але потім контролювати ситуацію буде складніше. Вже зараз потрібно готуватися до кризового стану та влади хаосу над усім, що почне відбуватися у жовтні та листопаді.

Незважаючи на це, із середини вересня ситуація в країні ніби заморозиться, припиниться. Йдеться про активні бойові дії, які відбуваються зараз. Якщо вони справді стануть на паузу, то це не привід для відпочинку. Українцям треба підготуватись до нової фази війни. Розслаблятись ще дуже рано!

Щоб пережити зиму, на думку рунолога, потрібно берегти фінанси. Фахівець наголошує, що матеріальний стан зараз має перебувати у пріоритеті у кожного українця. У той же час Маклашевський не вважає, що на нас чекає глобальна продовольча криза.

Ситуація на лінії фронту.

Прогнози на осінь 2022 року неможливі без передбачень щодо ситуації на лінії фронту. За словами рунолога, у Харківській області буде важко у найближчі 2-3 тижні. Однак після цього очікується послаблення та полегшення. Швидше за все, територію вдасться звільнити вже цієї осені.

На жаль, Денис Маклашевський не бачить позитивних змін у Чернігівській та Сумській областях. Можливі провокації, проте повноцінного серйозного настання не буде. “Вони зацікавлені у Півдні, там, де вода”, – резюмує фахівець.

Рунолог прокоментував ситуацію в Маріуполі, який зараз перебуває у російській окупації. Він каже, що восени у місті розпочнуться провокації, які призведуть до ще більших руйнувань.

“Всі ті, хто служив, залишаються жертвами ворога”, – резюмує Денис. Поки що в цьому плані ситуація краще не стає.

Фахівець бачить погіршення ситуації на Запорізькій АЕС. Поки не ясно, що саме чекає на електростанцію. Однак потрібно бути готовими до всіх можливих розкладів.

Водночас на Запорізькому напрямку ситуація за його розрахунками налагоджуватиметься. Ворогу не вдасться окупувати нові території. А ЗСУ зможуть потроху відбивати захоплені території та повертати їх під український контроль.

Щодо Миколаївської області, ситуація залишається напруженою. Більше того, рунолог не виключає, що території можуть опинитися в окупації.

На Херсонському напрямку ситуація розжарюється з кожним днем. Нещодавно з’явилися новини, що українським військам вдалося прорвати першу лінію ворожої оборони. Почалися бої за визволення області та міста.

Серйозних змін на Одещині рунолог не бачить. Однак він попереджає, що у місті живе велика кількість людей із проросійською позицією. Потрібно тримати вухо гостро та бути готовими до провокацій з їхнього боку.

Денис вважає, що на Донеччині ситуація може покращитися. Це пов’язано зі зрадою серед окупантів і колабораціоністів. Велика ймовірність, що ЗСУ вдасться звільнити частину територій. А ось у Луганській області у цьому плані все набагато складніше. Наразі позитивних змін Денис не бачить.

Рунолог зробив свій прогноз щодо ситуації у сусідніх країнах.

Він упевнений, що Олександр Лукашенко й надалі керуватиме Білоруссю, хто б що не казав. А от у колах кремлівської верхівки розпочнуться серйозні розбіжності. Більше того, президентських виборів у Росії 2024 року не буде. Швидше за все, цьому передуватиме початок внутрішніх повстань у країні, на які можна очікувати вже цієї зими.

Що із прогнозів Дениса Маклашевського здійсниться, покаже лише час. Нехай все налагодиться якнайшвидше і мир повернеться в Україну!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.