fbpx
життєві історії
Відносини з господинею, бабусею Павлиною Несторівною, були настільки хороші, що через 2 місяці ми жили душа в душу, як родички: спільний бюджет, турбота. Потім ми з Орестом народили близнюків, вона кликала їх онучатами. Коли ми назавжди попрощалися з бабусею, виявилося, що Павлина Несторівна залишила нам квартиру. У неї десь є тільки внучата племінніця. Одна думка не дає мені спокою

З 19 років я орендувала кімнату. Відносини з господинею, бабусею Павлиною Несторівною, були настільки хороші, що через 2 місяці ми жили душа в душу, як родички.

За 3 роки вона мені жодного разу не підняла плату, у нас був майже спільний бюджет, ми разом прибиралися, готували, я доглядала за нею, коли вона хворіла, рівно як і вона за мною. Коли у мене з’явився наречений, я хотіла жити з ним, вона плакала, просила відвідувати, а ще краще – жити з ним тут на колишніх умовах.

Ми з Орестом орендували квартиру в тому ж під’їзді. Через 2 роки у нас народилися близнюки, ми вже були одружені. Павлина Несторівна дуже мені допомагала, дітей любила, кликала онучатами.

Вона мене дуже багато чому навчила, я їй безмежно вдячна. Ми з чоловіком зробили їй подарунок – відправили на 2 тижні в пансіонат, за цей час зробили ремонт на кухні. Яка вона була щаслива, коли повернулася!

Чоловік мій Орест – сирота, я своїх бабусь не застала, ми з Павлиною Несторівною справді були наче сім’я.
Ми 12 років прожили пліч-о-пліч, в в цьому році ми попрощалися з Павлиною Несторівною назавджи, їй було 86.

Виявилося, що добра бабуся заповіла нам свою квартиру. Звичайно, ми зраділи, у нас підростають дітки…

Але одна думка не дає мені спокою. Напевно, я повинна знайти її внучату племінницю, єдину родичку, яка десь є у нашої Павлини Несторівни. Але не хочу, у нас іпотека і ми орендуємо досі житло… Начебто, ми це заслужили, але мені все одно соромно, хоча за 12 років про Павлину Несторівну ніхто не згадав з її рідних, прощання з нею теж взяли на себе ми.

Дуже хочеться переїхати в квартиру бабусі, вона по документах наша, але чи маємо ми на це моральше право, якщо в неї є десь справжня рідня?..

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page