fbpx
Суспільство
відома езотерик і астролог закликала українців не піддаватися сумнівам: “Так, планети впливають на ситуацію. Створюють умови, але якщо не дай Бог зараз похитнеться президент, Україна перестане існувати. Війна виходить на свою найскладнішу і найжорстокішу пряму”

Езотерик закликала українців не піддаватися сумнівам. Яким саме – зараз дізнаємося.

Астролог Ганна Єфремова добре відома своїми пророкуваннями, які багато хто вважає справедливими.

Більше того, сама Ганна у своїх соціальних мережах регулярно повторно постить ролики, опубліковані раніше. Все для того, щоб переконати скептиків у своїй правоті.

“Ви пам’ятаєте, я вас попереджала, що у президента починається період, коли народ почне нападати на нього.

Коли навколо буде багато зрадників, змови та спроби повалити владу! Ось воно! Але я нагадаю вам, друзі!

Вкотре, так, планети впливають на ситуацію. Створюють умови, але якщо не дай Бог зараз похитнеться президент, Україна перестане існувати.

Ви можете не вірити, але я запевняю вас, саме так і буде! Захищайте президента всіма доступними способами, не давайте оселитися у вашій голові сумнівам. Закрийте рота тим хто сіє ці «домисли».

Війна виходить на свою найскладнішу і найжорстокішу пряму! І я нагадаю вам! Ми не виграли її, а боремося за те, щоб не бути поневоленими! Прямо зараз боремося!

Зеленський – це фундамент і якщо ви допустите негативний сценарій розвитку ситуації, то скаржитися потім буде не кому і нема на кого.

Я це говорю насамперед як езотерик! Вищі сили ніколи його негідником не показували! Я вірю вищим, а вам доведеться повірити мені!

Слава Україні!” – написала днями пані Ганна.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.