fbpx
Суспільство
Відома російська ведуча Тетяна Лазарєва, яка проживає в Києві і мала стати ведучою українського проєкту “Ліга сміху”, заявила, що у неї немає надії на повернення в рф після того, як агресор напав на Україну. Наразі Лазарєва живе у київському готелі. Поважаємо позицію артистки – країна-загарбник не може бути домівкою

Відома російська ведуча Тетяна Лазарєва, яка проживає в Києві і мала стати ведучою українського проєкту “Ліга сміху”, заявила, що у неї немає надії на повернення в рф. Наразі Лазарєва живе у київському готелі.

Російська ведуча Тетяна Лазарєва з 17 лютого перебуває у Києві і не планує повертатися додому після того, як Росія напала на Україну. Про це 8 березня вона розповіла в інтерв’ю російському порталу  “Медуза”.

За словами Лазарєвої, вона приїхала в Україну на зйомки передачі “Ліга Сміху” на каналі “1+1” і мала повертатися додому 25 лютого – наступного дня після нападу Росії на Україну.

Ведуча зазначила, що чула про ймовірне вторгнення РФ в Україну, але не думала, що це станеться реально.

Лазарєва заявила, що живе в одному з київських готелів, а також зазначила, що вона не має надії на повернення додому, оскільки вона не хоче жити в росії, але додому повернутися хотіла б.

Це зрозуміло. Всі ми хочемо додому. Але поважаємо позицію артистки – країна-загарбник не може бути домівкою.

Слава Україні і ЗСУ!

За нами – правда і перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.