fbpx
Шоу-бізнес
Відома співачка залишає Україну

23-річна українська співачка і екс-учасниця телепроекту “Голос країни” Ассоль  прийняла рішення покинути Україну і переїхати до Великобританії. Дівчина вступила до престижного Лондонський університет INTO на факультет “бізнес адміністрування”.

Артистка запевняє, що ніколи не мріяла про ПМП в Англії. Вона планує пройти навчання і повернутися в рідні українські краю.

“Я дуже щаслива, що я зможу продовжити своє навчання в Лондоні! Дуже схвильована змінами в своєму житті, адже тепер у мене буде можливість не тільки вчити нову для мене спеціальність.

А й поспілкуватися з інсайдерами англійської музичної індустрії і набиратися ще більше досвіду, який я, в результаті, хочу застосувати саме тут, в Україні!

А ще я готую сюрприз для всіх своїх шанувальників, і вже скоро зможу поділитися своїм новим життям в Лондоні. Але що саме це буде – розповім вам скоро “, – заінтригувала Ассоль своїх шанувальників .

Нагадаємо, нещодавно українська співачка Ассоль вперше з’явилася на публіці зі своїм коханим. Це сталося 6 вересня на червоній доріжці конкурсу “Міс Україна 2017”.

“Кажуть – щастя любить тишу. Але коли любиш на стільки сильно, хочеться кричати про це на весь світ”, – написала артистка у своєму мікроблозі.

Джерело.