fbpx

Відома українська астрологиня, членкиня Міжнародного товариства астрологічних досліджень США назвала дати найскладніших періодів війни: що означає дата 18 березня? Зіткнень та гарячих періодів у протистоянні з ворогом протягом 2022 року буде три

Відома українська астрологиня, членкиня Міжнародного товариства астрологічних досліджень США назвала дати найскладніших періодів війни.

Перша гаряча фаза захисту української незалежності має закінчитись 18 квітня. Про це пише Тетяна Чайковська – практикуючий астролог, членкиня Міжнародного товариства астрологічних досліджень США (ISAR).

Україна нині переживає період Саде Саті, який триває близько 7,5 років і буває у житті кожної людини, міста та держави.

В Україні він розпочався у 2017 році і закінчиться у березні 2023 року, але зараз найгарячіший період у цьому відрізку, оскільки планета Карми, випробувань та страждань Сатурн проходить через Місяць у карті України, а Місяць – це народ України, який відчувають на міцність та гартують у важких реаліях.

За словами Тетяни, Місяць у карті України позначає і відкритих ворогів, а в даному випадку російських агресорів, тому можна сказати, що зараз втрати зазнають як український народ, так і країна-агресор. Цікаво, що відкриті вороги в карті України показані Місяцем у Водолії, а Росія вважається країною Водолія, але тішить той момент, що противник перебуває в руках України, а не навпаки, тобто маємо над ним силу.

Зіткнень та гарячих періодів у протистоянні з ворогом протягом 2022 року буде три:

з 25 березня по 18 квітня (пік 1-7 квітня);

з 25 липня по 22 серпня (пік – з 31 липня по 9 серпня);

з 21 грудня по 11 січня 2023 року (пік – з 28 грудня по 6 січня 2023).

“Але найтемніша ніч завжди йде перед світанком, тому тримаємось! Все буде Україною! Слава Україні!” – написала астрологиня.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page