fbpx
Цікаве
Відома українська астрологиня озвучила приголомшливу новину – вона побачила, хто прийде на зміну Путіну. Вона впевнена у своєму прогнозі

Відома українська астрологиня озвучила приголомшливу новину – вона побачила, хто прийде на зміну Путіну.

Вона впевнена у своєму прогнозі. Що ж, нам лишається почекати і перевірити її передбачення.

А зробила його популярна астропсихологиня Валентина Вітрок.

Вона побачила три вірогідні кандидатури, які посядуть місце очільника Кремля. На долю всіх трьох, на думку астролога, безпосередньо вплине транзитний Марс, який у серпні цього року на вісім місяців зайде на знак Близнюків. Марс – планета війни, тому воєнне протистояння з Україною створює серйозні проблеми у владних російських колах.

Отде, кандидат номер однин.

Сергій Собянін, народився в Ханти-Мансійському національному окрузі. Його часто називають “оленярем”. Зробив у російській політиці блискучу кар’єру. Мером Москви став 2010-го у досить солідному віці – у 52 роки, і за дванадцять років міцно закріпився у перших рядках рейтингу російського політикуму. Але чи вистачить його потенціалу, щоб стати наступником Путіна? Астролог у цьму сумнівається.

Конфігурація планет і зірок говорить про те, що у мера Москви найближчим часом виникнуть питання з авторитетом, тому всі свої сили він витрачатиме на його підтримку, інакше він може не тільки не обійняти місце президента, але й позбутися свого нинішнього поста.

“Ведмідь” – другий кандидат.

Дмитро Медведєв вже обіймав вищу посаду в російській державі – від 2008 до 2012 року він був президентом Росії, а також головою провладної партії “Єдина Росія” та очолював уряд країни-агресора, після чого став першим заступником Ради безпеки.

Однак прославився “Медвєд”, як його часто називають, не своєю політичною діяльністю і досягненнями, а своєю фразою, сказаною на адресу населення окупованого Криму: “Грошей немає, але ви тримайтеся”.

Розташування світил у натальній карті політика говорить про те, що найближчим часом на нього – з різних причин – чекає напружений період, навряд чи йому буде до президентського посту.

“Кіндер-сюрприз” – кандидатура номер три.

Сергія Кирієнка у російській політиці часто називають “кіндер-сюрпризом” – 1998 року він став наймолодшим главою уряду в історії РФ. Щоправда, пробув Кирієнко на цій посаді лише чотири місяці, змушений був піти після дефолту і мало не поплатився за нього своїм авторитетом, але пересидів неприємний для нього час у “Росатомі” і 2016-го знову повернувся до великої політики.

Чи зможе він претендувати на посаду президента Росії?

Висновок із положення планет у космограмі Кирієнка Валентина Вітрок робить наступний: можливо, він і вирішить поборотися за владу, але навряд чи в цьому досягне успіху.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page