fbpx
Цікаве
Відома українська провидиця Олена розповіла, що станеться до осені 2022 року і до чого нам потрібно бути готовими. Можна ігнорувати, а можна й дослухатися – на ваш розсуд

Відома українська провидиця Олена розповіла, що станеться до осені 2022 року і до чого нам потрібно бути готовими.

Можна її слова ігнорувати, а можна й дослухатися – це вже на ваш розсуд і на розсуж кожного з нас.

Те, що багато звичайних людей зараз починають прозрівати, бачити майбутнє на думку вчених – не дивно, адже фахівці на зразок Льва Кликова безперестанку стверджують, що настає нова реальність. З приходом цієї нової епохи прокидається провидець у чутливих до таких речей людей.

Ось і Олена Трефелова почала бачити сни про майбутнє. У них вона спостерігає події, які незабаром стануть реальністю для Росії та всього світу.

Багато родичів Олени були сильними у метафізичному сенсі. Прадіда жінки знали як могутнього чаклуна, котрий після відходу з цього світу нікому не передав свій дар. Однак він почав снитися Олені, коли та була ще зовсім дитиною. Очевидно, дар прадіда передався внучці.

Ще у підлітковому віці Трефелова почала цікавитися містикою. Однак тоді вона все списала на тимчасові захоплення під впливом соціальних мереж.

З віком сни почастішали. Жінка почала передбачати спочатку події, які відбувалися у контексті її сім’ї, а потім речі більш глобального масштабу. Пані Олена передбачила падіння літака, а також затоплення одного з російських міст. Після народження дитини прояви дару лише посилилися.

У 2017 році Олені почав снитися Жнець. Він ходив вулицями міста, збираючи полеглих. Побачивши жінку, він сказав їй, що вона не повинна дивитися на нього. Однак він передав їй важливе послання. Жнець сказав, що повернеться незабаром і правитиме два роки аж до 2022-го. У цей час від якоїсь недуги впаде безліч людей, яких він забере. Після 2022 року настане глобальна перебудова світу, якась «зачистка» перед якоюсь масштабною подією.

Олена розповідає, що все частіше почала бачити той самий сон. У ньому жінка стоїть над вогненною прірвою, а поряд знаходяться три ангели. Вони показали Трефеловій всю планету в недалекому майбутньому. Над деякими ділянками палахкотіли пожежі, а частина Землі була затоплена. Ангели пророкували катастрофи світового масштабу.

Провидиця Олена розповіла також, на які події, на ї думку, варто чекати восени 2022 року.

Після місячного затемнення в грудні 2021 року Олені почав снитися її прадід. Він пророкував так звані три дні ночі. Трефелова вважає, що сюжет цих снів, що повторюються, скоро втілиться в життя. Можливо, це станеться восени 2022 року. Жінка не впевнена, що все станеться саме так. Однак вона вважає за свій обов’язок попередити всіх, хто хоче чути.

Напередодні трьох днів ночі небо стане темним. Це буде першим знаменням перед страшними подіями. Протягом трьох днів ночі не можна виходити з дому або навіть виглядати у вікна. Олена стверджує, що вікна слід щільно завісити, адже те, що відбувається зовні, не призначене для людських очей.

Надворі буде темрява настільки щільна, що навіть витягнутої руки не буде видно. Звуки будуть чутись страшні, адже в цей час відбудеться битва добра зі злом. Можливі звуки природного походження: фізичний світ також очікує на перебудову. Багатьх людей, які займалися темними справами, заберуть. Трефелова передбачає безліч руйнувань.

Цікаво послухати подібні заяви, проте їх не варто сприймати всерйоз. Багато людей зараз на хвилі інформаційної бурі намагаються привернути увагу подібними «пророцтвами».

Про що свідчать подібні сни та видіння, що виявляються у чутливих людей? Вони говорять лише про те, що нам усім дуже важко. З 2019 року весь світ крутиться у шаленій каруселі історичних подій. Ніхто з нас не був готовий до них. Все це проривається під час сну, коли нами керує підсвідоме.

Дуже важливо оберігати себе й рідних від хвилювань і зберігати гармонію попри все.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.