fbpx
Цікаве
Відомий астролог попередив, яку небезпеку приховує для нас жовтневий коридор затемнень – 2022, що вже наближається, і розповів, що робити і як діяти, аби уникнути неприємностей. Цінні поради, якими не варто нехтувати! “Плутон – символ управління, фінансів та атомної енергетики. Настане переділ світу, і це торкнеться всіх!”

Відомий астролог Павло Глоба попередив, яку небезпеку приховує для нас жовтневий коридор затемнень- 2022, що вже наближається, і розповів, що робити і як діяти, аби уникнути неприємностей. Цінні поради, якими не варто нехтувати.

Коридор затемнень взагалі завжди непростий час. Часто він приносить у життя хаос і плутанину, а часом і притягує невдачі. Павло Глоба попереджає, що на нас чекає коридор затемнень у жовтні, і ця подія може дуже вплинути на наше життя.

З наближенням затемнення люди все більше починають його відчувати. У нас з’являється відчуття, що світ незабаром перекинеться з ніг на голову. І воно не підводить, адже буде досить складний період.

Це явище позначиться на всіх сферах і вплине на кожного.

Коридор затемнень у жовтні відкриється 25 числа сонячним затемненням, а закінчиться 8 листопада — місячним затемненням.

За словамиГлоби, у ці дні ми зіштовхнемося з чимось неминучим. На всіх чекають серйозні зміни. У своєму Телеграм-каналі астролог повідомив:

«Це буде найнебезпечніший час для всіх! Плутон – символ управління, фінансів та атомної енергетики, що розгортається в директне становище. Це матиме потужний ефект».

До речі, про розворот Плутона у жовтні попереджав і інший астролог Влад Росс.

Також сповільнюється та стає ретроградним Марс. Це робить людей більш запальними та дратівливими. У період, коли військовий конфлікт в розпалі, це може призвести до серйозних наслідків.

Астролог попередив:

“Настане переділ світу, і це торкнеться всіх! Низка перетворень. Два тижні перевірки як “небесний іспит”.

Починають працювати закони карми, приходить розплата. Це буде серйозне випробування для багатьох людей. Павло не конкретизує, на що саме очікувати. Також він наголошує на тому, що це все індивідуально для кожної людини.

У цей період потрібно бути максимально обережним та зосередженим. Хоча вплив небесних тіл все одно може призвести до того, що все вийде з-під контролю. Із наслідками доведеться розбиратися ще довго, можливо – важко.

Однак ти вже готовий до цих випробувань.

Тебе може наздогнати апатія та спад сил. Це нормально, не забувай, що всім треба відпочивати. Немає необхідності нести весь тягар світу на своїх плечах. Не можна зводити себе і доводити до виснаження. Від цього тільки зростає ризик зазнати невдачі в цей період.

У коридор затемнень не варто розпочинати нові справи. Це найкращий час, щоб розібратися з усім незакінченим. Адже всі твої відкладені справи та неправильні рішення дадуть себе знати в період затемнень. Така особливість цього явища.

Щоб уникнути небажаних наслідків, тобі доведеться з усім розібратися та спробувати виправити ситуацію.

Можливо, це і буде для нас всіх важкий час. Проте водночас астролог попереджає, що коридор затемнень у жовтні – це шанс змінити свою долю.

Для цього потрібно бути максимально зібраним та рішучим. Не відкладайте важливих рішень, будьте сміливими. Тоді зірки і Всесвіт дарують нам успіх!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page