fbpx
Суспільство
Відомий і улюблений в україні актор Стас Боклан, який свого часу працював у Маріупольському Драмтеатрі, розповів про зруйновану квартиру в Маріуполі, полеглих колег і своє ставлення до рф

Відомий і улюблений в україні актор Стас Боклан розповів про зруйновану квартиру в Маріуполі, полеглих колег і своє ставлення до рф.

Зокрема, днями народний артист України Стас Боклан поділився спогадами про свою квартиру в Маріуполі, колег і місце роботи у Драмтеатрі. На жаль, цього вже немає, оскільки окупанти все знищили і забрали життя друзів артиста.

Як розповів актор в інтерв’ю YouTube проекту “ЗооПатруль”, ворог знищив не лише перше місце його роботи, а й квартиру, де він жив. Крім того, пішли з життя багато людей, із якими артист працював у довоєнному Маріуполі.

– Немає більше мого першого театру, де я працював. Немає і квартири, де я жив. Немає багатьох людей, з якими я працював. Я ніколи не думав, що в мені може бути стільки негативних почуттів, що це страшно уявити, – зізнався Стас Боклан.

Артист поділився спогадами, як зустрів війну 24 лютого.

Боклан згадав, що 23 лютого він із дружиною повернулися додому зі зйомок. Наступного дня актор планував поїхати в гості до матері, а потім повернутися на зйомки. Втім, на цьому все закінчилося, як зазначив сам артист. Вторгнення рф в Україну зруйнувало плани і перевернуло все життя, як і мільйонам українців.

Та Перемога за нами.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел