fbpx
Цікаве
Відомий нумеролог озвучив новий прогноз про майбутнє України. Цікаво – не те слово. Як про найближчі події в Україні, так і ті передбачення, які стосуються ситуації в Росії. Що ж, побачимо

Вашій увазі – новий нумерологічний прогноз від досить відомого в Україні нумеролога Владислава Грицая. Фахівець розповів, як війна в Україні розвиватиметься найближчим часом і коли можна чекати на її закінчення.

Також дуже цікаві передбачення стосуються ситуації в Росії. До слова, ходять чутки, що у правлячій верхівці РФ до нумерології ставляться з великою повагою.

Владислав Грицай пояснює це просто. Різні символи допомагають зміцнювати владу у Росії. Так, наприклад, там збудували цілий храм Збройних сил РФ. Ви знали про таке?

За словами Грицая, містичний символізм стає місточком між президентом та народом. А нумерологія стає лише допоміжним інструментом цього. Те саме стосується і шаманів, до яких наближені до російської влади люди часто звертаються.

10 жовтня 2022 року Росія розпочала масовані ракетні обстріли, головною метою яких стало знищення критичної інфраструктури. Нумеролог вважає, що жовтень був обраний ворогом для цього не так.

З погляду циклічності, 8-й місяць війни обіцяв бути періодом серйозних зовнішніх руйнувань. Це потрібно було для того, щоби посіяти серед українців паніку. Але тил не дав збій, бо залякати український народ ракетами вже не вийде.

Які цілі переслідує Росія і що чекає на нас у найближчому майбутньому?

Коли Росія почала обстрілювати критичну інфраструктуру України, ми зрозуміли, що на власну перемогу на полі бою росіяни вже не сподіваються. Їхня мета полягає в тому, щоб похитнути і в майбутньому зруйнувати українську економіку. Але Владислав Грицай не вірить, що це можливо.

Існує думка, що вибори до конгресу США змінять перебіг подій війни. Мовляв, Америка почне менше допомагати Україні. Але нумеролог упевнений, що цього не буде, оскільки інакше представники влади ризикують втратити свої рейтинги. Не варто забувати, що на демократичному Заході вкрай важлива думка народу.

Подейкують, що вже 22 листопада 2022 року може статися щось, що змінить перебіг війни в Україні.

Владислав просить не прив’язуватись саме до цієї дати. Проте вважає, що після саміту G20, який пройде 15-16 листопада на Балі, ситуація насправді може змінитись.

– Можливо, почнеться якийсь переговорний процес, який призведе до заморожування конфлікту, – каже Владислав Грицай.

Але навряд чи це позначиться добре протягом війни. За словами фахівця, саме зараз Збройні сили України мають можливість повернути окуповані території та відновити наші кордони 1991 року.

А ось в Росії, за його прогнозом, розпочнуться серйозні проблеми. Нумеролог вірить, що вже у грудні перші республіки почнуть від’єднуватися від РФ, якщо не офіційно, то хоча б на рівні рішення народу. На це значною мірою вплинуло оголошення про частину мобілізації країни. Можна сказати, що президент Росії сам написав собі вирок.

Говорити про те, що серед наближених до президента Росії людей також є розбіжності, і зовсім зайве. Це очевидні речі.

Владислав Грицай упевнений, що у лавах ФСБ також є люди, які постійно доносять секретну інформацію до тих, кому її знати не потрібно.

Якщо підсумувати все, що прогнозує Владислай Грицай, можна дійти висновку, що найважче у нашій боротьбі вже позаду. Розпад Росії неминучий, і розпочатися він може вже цього року.

Цікаво, чи справдиться нумерологічний прогноз фахівця? Хотілося б вірити в хороше.

Слава Україні і нашим захисникам!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page