fbpx
Цікаве
Відомий психолог розповів про найголовніший страх “головного” в кремлі: інакше б не сидів у бункері

Психолог Дмитро Попов заявив, що президент РФ Володимир Путін боїться всіх, тому намагається позбутися невгодних. “він” злякався навіть якутського шамана. Психолог згадав історію з Олександром Габишевим, який кілька разів намагався організувати похід у Москву, щоб “вигнати” путіна з Кремля. Після цього шамана відправили на примусове лікування.

Про це Попов розповів на YouТube-каналі Україна 24.

“Цей”, я так думаю, боїться не тільки шамана – він боїться всіх, інакше б не сидів у цьому бункері трьохсотметровому чи скільки там метровому в якійсь горі, яка ще захищена всіма найсучаснішими, якщо такі в Росії є, звичайно, системами ППО та іншим залізом. Річ у тому, що у Путіна, як і у всіх дuктаторів, дуже критичне ставлення до власної безпеки.

Незважаючи на те, що 13 шаманів забезпечують його “енергетичним куполом”, який нікому ніколи ніде не пробити. Але він же розуміє, що 90 відсотків країни перебувають у глибокій – “ямі” Звісно, частина з них може бути незадоволена, звісно, частина з них може прийти і запитати: “Шановний царю, президенте, пане, а чому ми так погано живемо, а ви так живете добре?”

Тому він боїться всіх. І природно, якщо людина яка називає себе якимось там шаманом або людиною, у якої є якісь надприродні здібності (а може, за нею іде дух якоїсь там людини або дух якогось там стихійного явища), звичайно, її треба терміново в “Матросскую тишину”, нехай нари полірує і там собі чаклує в камері-одиночці”, – сказав психолог.

Фото взяте з мережі