fbpx
Суспільство
Відомий український дизайнер і красунчик Андре Тан продовждує спілкуватися у побуті російською. Недавно модельєру довелося відповісти на критику через російську мову, ось як він це зробив: “Я українець. Я родом з Харкова”

Відомий український дизайнер і красунчик Андре Тан продовждує спілкуватися у побуті російською.

Недавно модельєру довелося відповісти на критику через російську мову.

Дизайнер відповів хейтерам на їхні зауваження і закликав “не кусати своїх же”, оскільки багато хто може не впоратися з таким цькуванням в інтернеті.

Своїми роздумами кутюр’є поділився у своїх Instagram-stories.

Зокрема, Андре Тан переконаний, що мовні суперечки в Україні слід припинити, аргументуючи це тим, що “у нашій вільній країні відсутня ця проблема”.

“Українці, дорогі, зараз дуже важко всім. Вся країна сумує, всі плачуть, але деякі нападають на своїх же. Останнім часом я отримую велику кількість образливих повідомлень у зв’язку з російською мовою на моїй сторінці. Чому людина має думати і бачити світ так, як бачите його ви? – почав Андре Тан своє роз’яснення.

Він зазначив, що все життя спілкувався російською мовою, тому зараз йому складно здійснити перехід на українську.

“Я українець. Я родом з Харкова. Розмовляв все життя російською мовою. Припиніть порушувати тему мови в соцмережах. У нашій вільній країні відсутня ця проблема. Не кусайте своїх же. Я вмію справлятися з подібною поведінкою людей, але іншого ви такими діями можете довести до межі. Кричіть у подушку! Бийте посуд! Але не чіпайте своїх! Ми живемо у вільній країні. І зараз свою свободу демонструємо світу”, – аргументував свою думку дизайнер.

А  ви з нею погоджуєтеся?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.