fbpx

Відомий український екстрасенс Роман Завидовський, циганський спадковий практик з пронизливими очима поділився новим прогнозом: “Перебуває у активному пошуку серйозного союзника. Кремлівська верхівка поки що не думає про це”. Український наступ на Крим і ядерна загроза – чого чекати?

Тарологи, маги та інші фахівці не перестають висувати свої теорії з приводу того, коли ж закінчаться ці випробування для України.

Ось і знову відомий український екстрасенс Роман Завидовський, циганський спадковий практик поділився своїм новим прогнозом.

Повномасштабна війна в Україні триває майже вісім місяців. За цей час вся світова спільнота встигла переконатися, що друга армія світу – це лише назва. Воювати за правилами воєнного часу російські солдати та їхнє керівництво не вміють. Натомість вони використовують методи щдо залякування та знищення мирних жителів та нашої критичної інфраструктури.

Роман Завидовський вважає, що фінансове становище Росії та її втрати у цій війні значні. Президент РФ перебуває у активному пошуку серйозного союзника. Крім того, екстрасенс відчуває присутність жіночої енергії у цьому питанні.

Проте знайти нових союзників за умов, коли довіра до Володимира Володимировича тане на очах, буде дуже важко. Хіба що президент Білорусі завжди підставить надійне плече. Але чи так буде завжди? Питання неоднозначне.

У новинах останнім часом з’явилися деякі заяви про те, що ядерний удар можливий, якщо українські війська увійдуть до Криму. Але екстрасенс говорить про те, що до застосування ядерного озброєння не дійде.

Натомість може бути масове бомбардування, що, щиро кажучи, як і раніше, не несе в собі нічого хорошого.

Деокупація Криму — один із етапів, який мають пройти українські військові, щоб війна нарешті закінчилася, вважає езотерик.

Усі розуміють, що 2022 року це не станеться, оскільки російські військові окупували досить велику частину України. Проте наступного року ситуація почне прояснюватись.

За словами Романа Завидовського, битва за Крим буде серйозною. Без втрат не обійтись. Однак, правда і перемога, так чи інакше, на боці України.

Кажуть, що війну можна закінчити лише у тому випадку, якщо Україна почне дзеркально відповідати на кожен новий ракетний удар Росії. Іншими словами, за обстріли Києва – вже по Москві.

Екстрасенс каже, що у 2022 році подібний розклад навряд чи можливий. По-перше, війська України поки що не мають такого оснащення з такою дальністю дії. По-друге, ніхто не знає, які наслідки це спричинить.

Однак шанси відповідати по Росії значно зростуть у 2023 році. І сама Україна стане сильнішою, і можливостей вона матиме більше. Йдеться і про постачання серйозної допомоги, і фінансування західних партнерів.

Проте уникнути втрат як серед військових, так і серед мирного населення наступного року буде важко. Тому так важливо не ігнорувати сигнали про повітряні тривоги і перебувати в укриттях під час них.

Існує думка, що Росією управляє на Путін, а ціла група людей. А сам президент має масу двійників. За словами Завидовського, кремлівська верхівка поки що не думає про капітуляцію. У своїх рішеннях ці люди мислять дуже наївно. Вони намагаються заробити якнайбільше грошей на війні. Багато хто з них незабаром почне тікати за кордон.

Як закінчиться війна в Україні

Керівництво Росії не перестає говорити про те, що всі цілі так чи інакше будуть досягнуті. Однак Роман Завидовський, як і інші фахівці, упевнений, що на РФ чекає тотальний крах.

Щоб триматися на плаву, російська держава продовжуватиме шантажувати світ своїми ресурсами. Проте інші країни навчаться обходитися без них.

Але найцікавіше те, що народ Росії продовжить грузнути у невігластві та пропаганді. Ні про яке покаяння не йдеться. Російську федерацію чекає ще більша економічна криза, ізоляція та повна відсутність світлого майбутнього.

Прогноз, в елементи якого точно хочеться вірити! Всім миру, добра й впевненості в нашій українській перемозі!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page