fbpx
Суспільство
Відомий український хореограф Женя Кот пояснив, чому не пішов на фронт або в тероборону захищати Україну від російських загарбників: неочікувана причина

Відомий український хореограф Женя Кот пояснив, чому не пішов на фронт або в тероборону захищати Україну від російських загарбників.

Танцівник поділився. що мав бажання долучитися до лав ЗСУ, але має проблеми зі здоров’ям.

Про це артист розповів в інтерв’ю українському телеведучому Григорію Решетніку.

– До сьогодні у мене виникають думки піти служити. Мої емоції, чоловічі, мене туди кликали. Мені треба захищати. Мені треба допомагати. Я теж можу з ними боротися. Чому вони прийшли і руйнують наші життя?! Але я розумію, що у мене є певні проблеми зі здоров’ям, які не сумісні зі службою.

У мене пошкоджено коліно, зап’ястя. Але якщо буде нагальна потреба піти, я піду. Я навчився захищатися з автомата, кулемета. Куди вставляється патрон, куди ріжок, як звести курок – все це я вмію, знаю. Я навіть купив зброю, є бронежилет, форма, деяка амуніція, в якій я їду на передову для самозахисту, – розповів Кот.

Женя зізнався, що також йому було соромно перед тими, хто пішов до тероборони під Києвом, а він виїхав до Чернівців. Там танцівник почав волонтерити і тепер доставляє автомобілі воїнам на передову.

Кожен робить для Перемоги, що може.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.