fbpx
Суспільство
Відомий український продюсер Ігор Кондратюк написав біографію Путіна: “Коли в спальню до Путіна привели гімнастку Аліну К., вона радісно погодилася на все з вождем, але висунула умову”

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк написав біографію Путіна: “Коли в спальню до Путіна привели гімнастку Аліну К., вона радісно погодилася на все з вождем, але висунула умову”.

Український телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк 9 травня у своєму Facebook опублікував саркастичну розповідь про президента РФ Володимира Путіна.

“У дитинстві Валодя найбільше на 9 травня любив спостерігати за ветеранами-каліками. І поклявся, що такі ветерани будуть у Росії завжди, поки він житиме!” – написав він.

“Коли до спальні Володимира привели гімнастку Аліну К., вона радісно погодилася на все з вождем, але висунула умову: під час процесу продовжуватиме вправи зі стрічками, бо післязавтра змагання. Стрічки були жовтою та блакитною. Біографи кажуть, що з тієї ночі Володя незлюбив український прапор (про жовто-блакитні кольори прапорів Швеції та Барбадосу він дізнався вже після свого кінця”, – написав продюсер.

Нагадаємо, що раніше російські та західні таблоїди повідомляли, що Путін має особисті стосунки з російською гімнасткою Аліною Кабаєвою. У 2016 році видання Page Six писало, що Кабаєва має синів від Путіна. Офіційних заяв із цього приводу ні Путін, ні Кабаєва не робили. Путін оголосив про розлучення із дружиною у 2013 році.

6 березня 2022 року американський таблоїд Page Six написав, що Кабаєва, ймовірно, ховається зі своїми чотирма дітьми від Путіна у Швейцарії. Швейцарська газета Sonntags Zeitung 1 травня 2022 року писала, що у Кабаєвої від Путіна двоє дітей.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.