fbpx

Відомий ясновидець Нострадамус записав у своєму видінні на 2023 рік багато тривожних образів. Серед них є згадки про бунти, війну та голод. Що говорить Нострадамус про весну цього року?

Відомий ясновидець Нострадамус записав у своєму видінні на 2023 рік багато тривожних образів. Серед них є згадки про бунти, війну та голод. Що говорить Нострадамус про весну цього року?

Пророцтва Нострадамуса протягом століть розпалювали уяву людей у ​​всьому світі. Його видіння мали вказати на всі основні історичні події останніх 500 років. Записки пророка також стосуються 2023 року, але вони не несуть хороших новин. Серед них були бачення світових конфліктів, заворушень та економічних проблем. Перевірте, яке передбачення Нострадамуса на весну 2023 року.

Який прогноз Нострадамуса на весну 2023 року?

Якою буде весна 2023? За словами французького ясновидця Нострадамуса, в цей час на Землі має з’явитися джерело злa і нещaсть. Взаємна ворожнеча між різними класами людства зростатиме, що призведе до бунтів і соціальних хвилювань. Пророцтво Нострадамуса полягає в тому, що буде новий конфлікт, який триватиме 7 місяців.

“Сім місяців, велика війна, люди… сльози…”

Буде багато втрат і це сприятиме подальшій негативній зміні клімату. Його прогнози вже попереджали про небезпечний поворот 2022 і 2023 років. Багато хто читає з них слова про війну в нашій неньці Україні. Подальші пророцтва говорять про небезпечний союз між двома великими країнами, який принесе великий страх, але зрештою призведе до падіння обох країн. Тут експерти шукають опис Росії та Китаю. Буде кілька переворотів на вищих щаблях влади. Усі ці події призведуть до величезних економічних та економічних проблем, що призводить до зростання вартості життя, недуг і голоду. Конфлікти також негативно позначаться на кліматі.

Пророцтво Нострадамуса – з’явиться людина миру?

У творах Нострадамуса на 2023 рік читаються припущення, що нинішня цивілізація неминуче занепадає, і з її попелу народиться новий світовий порядок. Про це свідчить запис:

“Небесний вогонь на царському домі”

Ця цитата символізує важке падіння та відродження. Проте промінь надії — це уривок про прихід людини, яка принесе новий порядок і мир. У 2023 році на світ має з’явитися людина, яка завершить період зла і розпочне кращий етап у житті людства.

При цьому не уточнюється, чи народиться цей чоловік цього року чи вже опиниться на “троні”. Ще одним провісником змін є новий Папа. Нинішнього главу Ватикану Франциска називають останнім “нормальним” папою, а його наступник буде дивувати і викликати “бурі”. Це також принесе похмурий період для всього Риму. Ці події мають бути ознакою хаосу на Землі на багато років вперед.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page