У планах українців на літню відпустку – переважно Карпати та інші місця України. Незважаючи на запровадження безвізового режиму, за кордон поїде відпочивати лише 3% українців.
Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), оприлюднені в кінці червня.
На першому місці за популярністю, як і рік тому, – відпочинок в Карпатах і інших місцях України (10%); на другому місці – відпочинок на дачах і заміських будинках (8%); до родичів у село планують поїхати 5% опитаних.
Читайте також: В УКРАЇНІ ВВЕДУТЬ ОБМЕЖЕННЯ НА КАРТКОВІ КОМІСІЇ БАНКІВ
За кордон на відпочинок збираються 3% респондентів. До Криму, як і минулого літа, має намір вирушити 1% опитаних. При цьому в Крим і за кордон збираються переважно представники молодшої вікової категорії 28-29 років.
Не визначилися з відпусткою 14% українців. 59% жителів України не планують відпочивати (у 2016 році таких було 63%). Немає можливості кудись поїхати у 22% респондентів (у 2016 році – 25%).
На момент проведення опитування безвіз не чинив помітного впливу на плани відпочити за кордоном.
Недавні записи
- Півроку тому я розлучилася. І тепер зустрічаюся з рідним братом колишнього чоловіка. І колишня свекруха знову може стати діючою. У нього була своя квартира, непогана робота, а ще він на 5 років за мене старший. Ну й що, що особливо не любила. Що ж ти раніше мовчала, коли твій син покинув мене саму. І взагалі, це якось не по-божому і грішно. На що я їй відповіла, що, звичайно ж, розповім її онуку, коли він підросте
- Коли я побачила ціну на гелі для душу невістки, яку вона випадково залишила, – то ввечері влаштувала з нею серйозну розмову і попросила плати за квартиру або зʼїзджати. Поки мій син боронить Україну, у неї пляшечка в душі за 1000 гривень!
- Ми з чоловіком важко працювали, аби і доньці хватило на життя і нам залишалося. Звісно, не легка це задача. Навіть прийшлося зайняти гроші аби оплати навчання. Та схоже це все були дрібниці. Того літа на Львів прилетіло від “сусідів”. Біда сталася біля гуртожитку доньки. На щастя, то були канікули і все обійшлося, якщо так можна сказати. Єдине, що з поганого сталося, це повилітали вікна. Гроші на ті вінка збирали, обіцяли поставити до 30 вересня. Але є одне “але”
- Сестра в Італії жила багато й заможно довгі роки і я їй заздрила. Її розкішному життю, достатку,фінансовим можливостям. Нам так не жити! Місяць тому Галина повернула в наше рідне село на Полтавщині і приголомшила мене своєю пропозицією. З’явився наш первісток – синочок Даня. Минуло ще два роки, і народилася йому сестричка, дівчинку ми назвали Люба, на честь моєї бабусі. А ще через рік наша родина поповнилася третім малюком та стала багатодітною
- Мені стає не по собі, коли я чую, що двадцятилітні вже заміж виходять. Моїй дочці вже тридцятка минула, а вона досі “холостякує”. Моя Вікторія мила і дуже гарна дівчина, просто в час, коли дівчата виходили заміж, вона багато вчилася. І ось мене вже який день не покидає думка, щоб посватати її з кимось. Моя мама так зі мною зробила, і скажу відверто, я дуже щаслива в шлюбі з Денисом