fbpx
Суспільство
“Відповідальність” українців: громадяни, що повернулися в Україну, почали втікати з “обсерваційного” готелю в центрі Києва… (відео)

Українці, яких після евакуації з Катару відправили на обов’язкову двотижневу обсервацію і розмістили в центрі Києва в готелі «Козацький», не послухали вимог дотримуватися обмеження. Частина людей спішно стала залишати готель.

Як пише «Київ Оперативний», за їхніми словами, там «нелюдські умови» – дуже холодно і дуже дороге харчування (до 1200 гривень на добу). Люди готові заплатити штраф (від 17 до 34 тисяч гривень), щоб не жити в таких умовах.

Друга група українців, яку підвезли до готелю «Козацький», відмовилася залишати автобус. Туристи наклеїли на заднє скло автобуса папірець з проханням про самоізоляцію, повідомила служба ТСН.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій, який прибув до місця обсервації, спробував домовитися з людьми.

Він нагадав, що обсервація обов’язкова. Від імені влади вибачився за погану комунікацію і те, що не всі знали про цю вимогу.

А також запропонував готель в Пущі-Водиці, де проживання буде безкоштовним.

Джерело нагадує, вранці 30 березня з Балі через Катар двома літаками прилетіли українські туристи, які в обов’язковому порядку повинні піти на двотижневу обсервацію. Однак, багато хто з них не були згодні з такими заходами і вимагали відпустити їх самоізолюватись вдома.

Частина людей, які заселилися в готель "Козацький", втекли. Кажуть, що там "нелюдські умови" – дуже холодно та дуже коштовне харчування (1200 грн на день). Люди додають, що навіть готові сплатити штраф, який складає від 17 до 34 тис гривень, аби не жити в таких умовах.На місце навіть приїхав міністр інфраструктури Криклій, який намагався домовитися із людьми, але поки це жодних результатів не дало.Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про українців, які прибули з Балі: https://kyivoperativ.info/other/nashi-povernulisya-z-bali

Опубліковано Киев Оперативный Понеділок, 30 березня 2020 р.

 

Джерело

Фото – 5 канал.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page