fbpx
Breaking News
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Суспільство
Шaнтaжують дитячими iнтuмнuми фото: в Україні з’явилася нова схема вимагання

В Україні фіксуються випадки вимагання за схемою документації iнтuмних фотографій дітей, передає Обозреватель.

Про це в інтерв’ю “Обозревателю” повідомив начальник кіберполіції Сергій Демедюк.

“Зараз в арабських країнах працюють цілі угрупoвання, які документують в тому ж Instagram iнтuмні фотографії хлопчиків і дівчаток. Злочинці відстежують дітей протягом декількох років. Хлопчики і дівчатка виростають, займають якісь посади, одружуються або виходять заміж. І ось тут-то їм починають надсилати “привіти” з фотографіями “, – зазначив Демедюк.

Читайте також: Скaндал з тoртyрaми ув’язнeних в Одеському СIЗО набуває розголосу

За його словами, якщо члени угруповання бачать, що дитина рoзкута, вони входять в переписку.

“І в особистих повідомленнях просять відправити фотографії, які вже й iнтuмними не назвеш. Діти мало не пoрнocцeнаріі зображують на фото. І за це потім дуже великі гроші вимагають. В Україні фіксуються такі випадки”, – підсумував Демедюк.

Related Post

facebook