fbpx
Цікаве
Війна 2022: астрологиня повідомила, чого слід очікувати українцям в листопаді. Новини “2” – погана і хороша!

Війна 2022: астрологиня повідомила, чого слід очікувати українцям в листопаді. Новини “2” – погана і хороша!

19 листопада українці повинні бути вкрай обережними, оскільки може бути повторна спроба масованого обстрілу України, повідомила астрологиня.

Українська астрологиня Альбіна Пономаренко повідомила, яким буде листопад 2022 і чого в цей час очікувати українцям. За її баченням, негативний вплив ми відчуємо вже 1-го ж числа. Це може бути провокація – як внутрішня, так і зовнішня.

Як розповіла жінка у своєму YouTube-каналі, в останній місяць осені ймовірний контрнаступ ЗСУ, особливо на морському напрямку. Йдеться про Херсонську, Запорізьку та Донецьку області.

Експертка обіцяє приємну кармічну подію Україні вже 5-го листопада. Ці події будуть знаковими для нас. А 8-го числа, у день місячного затемнення, очікується складна ситуація. А 11-го буде відчуватися позитивний вплив зірок, прогресивний та могутній. У цей день буде певне випробування, але ми пройдемо його гідно. Головне – тримати внутрішнє світло увімкненим.

“Зміни, які несе нам сонячне затемнення 25 листопада, зметуть все старе в Європі, Україні, Білорусі та аж до Сибіру, тому слід чекати резонансних подій на цих територіях”, – повідомила українцям Альбіна.

19 листопада може бути повторна спроба масованого обстрілу України. 20-го числа буде позитивний вплив зірок, ймовірні гарні новини або з Криму, або з інших областей

“20-23 почуємо про перемогу на морських напрямках”, – прогнозує астролог.

25-го листопада – дуже хороша дата для України, буде йтися про перемоги на фронтах. Можливі зрушення у перемовинах, ухвалення важливих законів. У цей день очікується великий крок до нашої перемоги.

Віримо і наближаємо нашу Перемогу!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава мужнім ЗСУ!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page