fbpx
Шоу-бізнес
Вік бере своє? Не чула! Куди до неї молодим! У свої 73 легендарна Шер вразила шанувальників синім волоссям, ідеальною фігурою і відвертим вбранням. Глядачі на концерті співачки слова не могли вимовити від подиву і захвату! (ФОТО)

Так, відомій виконавиці Шер в цьому році виповнилося 73 роки.

Незважаючи на свій вік, співачка прекрасно виглядає і цілком зможе дати фору молодим.

Артистка дуже любить експериментувати зі своїми образами, і цього разу вийшла на сцену під час концерту в Берліні у відвертому образі, пише Politeka. 

Легендарна співачка перевершила сама себе. Недавній виступ 73-річної зірки в Берліні в рамках світового туру Here We Go Again вразив всіх наповал. На сцену Mercedes Benz Arena Шер вийшла в пікантному блискучому боді. Свій образ співачка вирішила доповнити нічим іншим, як синім волоссям.

Але незважаючи на такий нестандартний підхід, в цілому образ вийшов дуже привабливим і гармонійним. Крім того, що зірка співала, вона танцювала зі своїм балетом. Як відомо, це робити досить складно, бо збивається дихальний ритм. Але це Шер зовсім не злякало.

Завжди її виступи були справжнім шоу, в яке вона занурювала глядача. Тур Here We Go Again – це сьоме сольне концертне турне американської зірки в підтримку її 26-го студійного альбому Dancing Queen.

Джерело