fbpx
Шоу-бізнес
Віктор Павлік одружиться вчетверте, нова наречена розповіла про стосунки з артистом

Популярний український співак Віктор Павлік, який мав намір іти в політику, ошелешив шанувальників несподіваною новиною – він розлучився з дружиною Ларисою та пішов до молодої коханки.

Зараз артист у відносинах з 25-річною дівчиною Катериною. Вони готуються до весілля. У інтерв’ю КП дівчина розповіла, що молодша за артиста на 28 років. Джерело

Вона з дитинства слухала пісні “Шикидим” і “Ти подобаєшся мені”, а після одного з концертів познайомилась з кумиром особисто.

Цікаво, що це буде четвертий шлюб для артиста. Його перша дружина – Ліда, друга – Світлана, третя – Лариса. І четвертою стане Катя.

“Мої фоловери в Instagram зараз приголомшені цією новиною. Близькі друзі знали про мої стосунки з Віктором, але раптом прокинулися журналісти. У мене є підозра, що одне з івент-агентств злило цю інформацію.

Буквально вчора я їм відправила інформацію про те, хто і з ким буде жити в готельному номері.

І потім через пару годин всі почали про це говорити, хоча ми цього й не приховували. Все було і так помітно.

Моя сторінка в соцмережах існує дуже давно. Чому заговорили саме зараз – незрозуміло. Але назад дороги немає”, – сміючись розповідає Катя

Читайте також:  Ірина Білик показала фото старшого сина і його нареченої

“Можна абстрагуватися і не приймати це близько до серця або прийняти, а потім сидіти і плакати.

Я відразу згадую слова Михайла Михайловича Поплавського: говоріть про мене все що завгодно, головне – прізвища не переплутайте.

Мене ця фраза дуже надихає. Тому мене не ображає те, що про мене пишуть, швидше смішить. Адже я знаю, ким насправді є для Віктора Франковича”, – додає наречена.

За словами дівчини, вони вже три роки разом, і їм не потрібно з боку якихось оцінок, щоб підкріпити відносини.

“Я розповіла мамі, що у мене є його номер телефону. Вона не розуміла, чого це раптом Віктор про мене піклується, запрошує в ресторани, додому їжу доставляє. Я не казала їй про наші відносини, мама сама все зрозуміла.

Зараз вона переживає з цього приводу. Мама каже: “Як добре, що Вітя не дає коментарі. До весілля не потрібно нічого говорити”.

Мама підтримує його позицію і радить мені нічого нікому не доводити. Все одно все перекрутять”, – зазначає наречена.

facebook