fbpx
Шоу-бізнес
Віктор Павлик збирається одружитися в четвертий раз з 25-річною Катериною Репяховой

Український співак Віктор Павлик наважився в четвертий раз піти до вівтаря. Обраницею артиста стала його концертний директор Катерина Репяховая, яка молодша за нього майже на 30 років.

Як Віктор Павлик розповів в програмі “Світське життя”, церемонію планують на 2020 рік. Однак з точною датою весілля пара поки не визначилася.

Артист не приховує, що Катерина Репяховая намагається підібрати ідеальне число, яке принесе їм щастя.

“Ще незрозуміло коли, або в травні, або в червні, десь Катя там на зірках гадає і вираховує. Вона дуже хоче цього весілля”, – розповів Віктор Павлик.

У той же час закохані, які незабаром узаконять свої стосунки, не мають наміру переносити весілля на наступний рік, адже не вірять у прикмети високосного року.

Віктор Павлик близько трьох років живе в одній квартирі з Катериною Репяховой. Тому з майбутньою тещею, яка старша за нього всього на 4 роки, познайомився давно.

Читайте також: ,,Я не можу повірити, що зробила це! 32 роки я ходила тільки з довгим волоссям!”,- Олена Шоптенко вирішила змінити свій імідж

Сам артист запевняє: йому не цікава думка родичів щодо великої різниці у віці, адже головне – це почуття, які об’єднують його з Катериною.

,,Мені не дуже й цікаво, як її мама відреагувала на нашу різницю у віці, головне, що ми з Катею любимо один одного”, – зазначив Віктор Павлик.

Цікаво, що раніше співак зізнався, що йому наворожили 5 весіль. Віктор Павлик вперше пішов до вівтаря з дружиною Лідою, яка народила йому сина. Пізніше він був відносинах зі Світланою з Узбекистану.

Пара жила разом протягом 8 років і виховувала доньку Христину. Згодом Віктор Павлик не встояв перед красою і харизмою танцівниці Лариси, яка є мамою його сина Павла. З нею ловелас йшов до вівтаря двічі, тому Катерина стане п’ятою дружиною Віктора Павлика.