fbpx
Шоу-бізнес
Віктор Павлик зустріне Новий рік 2020 з молодою коханою. За словами артиста, Катерина для нього – все

У цьому році Віктор Павлик, нарешті, зустріне новорічні свята і свій 54-й день народження, який співак відзначає 31 грудня, в компанії своєї молодої коханої Катерини Репяховой, з якої складається у відносинах вже більше чотирьох років.

Відверто про своїх святкових планах Віктор Павлик розповів “Зірковому шляху” на зйомках “Новорічної Музичної платформи”.

“З Катею ми завжди поруч. Навіть якщо я не вдома, Катя все одно зі мною. Тому що вона – моє все. І піар-директор, і менеджер, і продюсер, і адміністратор, і кохана людина моя”, – говорить Віктор.

Нагадаємо, цього літа стало відомо, що співак після 25 років життя з дружиною Ларисою пішов від неї до молодшої майже на 30 років Катерині.

Читайте також: ,,Я не можу повірити, що зробила це! 32 роки я ходила тільки з довгим волоссям!”,- Олена Шоптенко вирішила змінити свій імідж

І це перший Новий рік, який закохані, вже не криючись, проведуть разом.

“А ось після Нового року – це цікаво. Ми їдемо в Західну Україну, в Трускавець. Там на вечерю до мами 6-го числа. А вже 8-го ми летимо до Словаччини на лижі”, – поділився артист.

facebook