fbpx
Суспільство
Він більше не той гламурний красень, якого обожнювали всі жінки України: у мережу виклали свіже фото Олега Винника з Німеччини, співака з посивілою бородою важко і впізнати

Він більше не той гламурний красень, якого обожнювали всі жінки: у мережу виклали свіже фото Олега Винника з Німеччини, співака з посивілою бородою важко і впізнати.

Показав українцям Вінника чоловік української співачки Оксани Білозір, екс-директор палацу “Україна”, а зараз військовослужбовець Роман Недзельський.

23 липня на своїй сторінці у Facebook він опублікував серію знімків, серед яких у тому числі було фото співака Олега Винника, який зараз проживає в Німеччині.

Світлина є стоп-кадром, зробленим під час відеодзвінка Недзельського музиканту. На фото Винник зображений у кепці, темних окулярах і з сивою бородою, що помітно відросла.

Військовослужбовець у публікації повідомив, що завдяки допомозі багатьох людей, включно з Винником, їм вдалося доставити поламаний мікроавтобус із гуманітарною допомогою для захисників України з Вроцлава до Кракова на станцію техобслуговування.

“Велика подяка Виннику не за методичну, а матеріальну допомогу в організації логістики та ремонту. Сподіваюся, наші майстри швидко впораються з поломкою, і ми своїм ходом найближчим часом доставимо необхідний вантаж на передову для перемоги”, – написвав чоловік Білозір.

Нагадаємо, 12 липня адвокат Винника у коментарі журналістам ТСН нарешті офіційно підтвердила чутки про те, що артист залишив Україну. Вона не стала називати своє ім’я та прізвище, але наголосила, що причиною переїзду артиста до Німеччини, де він жив останні 20 років, стали його проблеми зі здоров’ям. Адвокат повідомила, що Винник допомагає ЗСУ, але не афішує це.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.