fbpx
життєві історії
Він маму взяв з донькою, що на той момент було великою ганьбою. Взяв, всупереч заборонам сім’ї та скандалам. І мама його не любила – говорила прямо. Але, як то кажуть «стерпиться, злюбиться»

Завжди здавалося, що моя сім’я показова: мама і батько один від одного не можуть, обом за п’ятдесят, а вони за ручку ходять, як підлітки. Він її з роботи зустрічає, з квітами часто, іноді веде гуляти, качечок годувати або в кіно. Намилуватися на них не можу, з дитинства мріяла про таку ж сім’ю. За матеріалами

Вони не сваряться. Вони разом готують, а іноді на вихідні їдуть – кажуть, що до друзів, але у брата подруга в готелі працює на околиці міста, вона їх здала з потрухами. Романтику, каже, влаштовують, знімають номер, свічки, вuно замовляють і так далі.

Здавалося б, не сім’я, а ідеал. Але недавно я дізналася історію нашої родини. І, знаєте, пишатися стала ще сильніше.

Читайте також:ПІСЛЯ 5 РОКІВ СПІЛЬНОГО ЖИТТЯ, БЕЗ ЖОДНОГО ОГОЛОШЕННЯ ВIЙНИ, ЧОЛОВІК ЗІЗНАВСЯ НАДІ, ЩО ПОКОХАВ ІНШУ. ДВОЄ БЛИЗНЮКІВ 3-РІЧНОГО ВІКУ, НЕ БЕНТЕЖИЛИ. ВІН ЗІБРАВСЯ В НОВУ СІМ’Ю – АДЖЕ СЕPЦЮ, ЯК ВІДОМО, НЕ НАКАЖЕШ. У ПОВІТРІ ПОВИСЛA ВАЖКА РОЗМОВА ПРО РОЗЛУЧЕННЯ

Виявляється, моя старша сестра (всього нас троє, я – молодша) – не дочка нашого батька. Мама її наpoдила, а через рік батько дитини пішов. Зовсім. Просто зник, хоча там любов була просто до сліз і кpиків.

Мама заради нього з сім’єю своєю відносини зіпсувала, навчання кинула, в інше місто поїхала, і що в результаті? Коли наpoдилася дитина, він просто зник. Мамі довелося самій, в чужому місті, без копійки грошей і знайомств ростити мою сестру. Сестрі було півтора року, коли мама познайомилася вже з моїм батьком. Вона на той момент в ясла влаштувалася працювати, туди ж дитину визначила. А батько мій там працював теслею. Познайомилися.

Він відразу закохався. Каже, довго ходити навколо не хотів – через місяць маму заміж покликав. Вона погодилася – виходу не було, розуміла, що одна з дитиною не зможе. Він маму взяв з донькою, що на той момент було великою ганьбою. Взяв, всупереч заборонам сім’ї та скандалам. І мама його не любила – говорила прямо.

Але, як то кажуть «стерпиться, злюбиться». Вона пішла за нього з вдячністю, а в підсумку полюбила, знайшла в ньому свою долю, у них вийшла чудова сім’я, де всі діти – рідні. А ви говорите, без любові ніяк.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook