fbpx
життєві історії
Він мені дитиною присягався, що такого більше не буде, що це не повториться. А потім, перед черговим відрядженням, сказав, щоб я не чекала: він не повернеться. Але у нашій родині не заведено розлучатися, мама гворить: “Терпи, все налагодиться”. 

Ми одружилися з Тимуром 8 років тому і я стала найщасливішою жінкою. Народилася донька.

Але років чотири тому чоловік почав віддалятися від мене. Після народження дочки я набрала вагу, і він став дорікати. А потім я побачила листування Тимура з однією нашою спільною знайомою. Виявилося, що вони зустрічалися. були близькими. Він мені дитиною присягався, що такого більше не буде, що це не повториться.

Пізніше я побачила його анкету на сайті знайомств. Спочатку сказав, що це хтось пожартував. Потім що пароль не пам’ятає. Потім видалив анкету. Говорив, що йому важливіша понад усе наша сім’я.

Нещодавно стала помічати, що коли Тимур удома, то замикається в ванні по 2-3 рази на день і нервує, коли я його телефон в руки беру.

Сьогодні я рано прокинулася і вирішила подивитися до нього в ноутбук. Виявилося, він просто зареєструвався на іншому сайті і там спілкується з жінками. Коли я  запитала, що це, він просто зібрався і поїхав у чергове відрядження, сказавши, що більше не повернеться.

Як жити далі? Пробачити знову заради дитини? Та й відносин практично немає, я вже донього ніого не відчуваю. Немає ні любові, ні довіри, ні взаємоповаги. Але у нашій родині не заведено розлучатися, мама гворить: “Терпи, все налагодиться”.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook