fbpx
Шоу-бізнес
Віра Брежнєва розірвала всі контакти у Росії і більше туди не повернеться – ексменеджерка співачки

Колишня менеджерка співачки Віри Брежнєвої Анастасія Драпенко, яка займалася піаром артистки у Росії, зробила гучну заяву.

Так, Драпенко розповіла, що Віра Брежнєва раз і назавжди покинула Росію, розірвала там всі контакти і більше туди не повернеться. Такою інформацією ексменеджерка співачки поділилася на фестивалі “Червона площа”:

“Ні, не працюю з Вірою Брежнєвою. Брежнєвої більше немає в Росії, вона сюди не повернеться”, – сказала Драпенко, пише NEWS.ru.

Як відомо, від початку повномасштабної війни Росії проти України Віра Брежнєва говорила правду у своїх соцмережах і засуджувала вторгнення РФ до нашої країни. Згодом Брежнєва поїхала до Польщі, де почала займатися волонтерством і допомагати українцям.

Тим часом, у ЗМІ з’явилася інформація, що нібито шлюб Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе тріщить по швах через війну в Україні. Мовляв, тим часом, поки Брежнєва активно кричить про вторгнення РФ до України і допомагає, чим може, Меладзе вирішив перечекати війну в Італії і жодного разу не висловився проти.

Ба більше, подейкують, що продюсер переживає за свій бізнес в Росії, який також може пропасти через позицію Брежнєвої.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page