fbpx
Шоу-бізнес
Віра вирішила більше не ховатися за фільтрами і не приховувати свою справжню зовнішність: “Тепер у цих зморшок, сивини немає бажання ховатися за фільтрами. Але є бажання жити,” – сказала співачка і показала, як виглядає без “панцирів та масок”

Українська співачка Віра Брежнєва вирішила більше не ховатися за фільтрами і не приховувати свою справжню зовнішність.

“Тепер у цих зморшок, сивини немає бажання ховатися за фільтрами” – сказала співачка і показала, як виглядає без “панцирів та масок”.

Віра Брежнєва, яка проживає в Італії 9 червня, в Instagram Stories розмістила свої нові фото. Артистка позує в кадрі, сидячи в кафе за столиком.

“За 105 днів війни відвикла від себе. Війна змінила ставлення до всього. Віддзеркалення у дзеркалі не хвилювало. Але вчора на фото, зробленому сестрою, побачила себе збоку”, – написала артистка.

“Я почуваюся зараз справжньою як ніколи. Без панцирів і масок. Чесний із собою”, – додала Брежнєва, опублікувавши фото з іншого ракурсу.

“Тепер у цих очей, зморшок, сивини немає бажання ховатися за фільтрами, бажання більше сподобатися. Але є бажання жити”, – підсумувала артистка.

Нагадаємо, що у березні 2022 року Брежнєва повідомила, що після нападу РФ на Україну живе в Італії. “Я волонтеру в пункті гуманітарної допомоги в Італії, де я перебуваю вже майже місяць”, – написала тоді артистка.

13 травня співачка показала, як в Італії ввони ідзначили день народження чоловіка, продюсера Костянтина Меладзе.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.