fbpx
Шоу-бізнес
Віталій Козловський зізнався, чи спілкувався під час війни зі своїм експродюсером Ігорем Кондратюком

Український співак Віталій Козловський зізнався, чи спілкувався під час війни зі своїм експродюсером Ігорем Кондратюком.

Як відомо, між Віталієм Козловським та Ігорем Кондратюком вже не один рік триває конфлікт. А якщо бути точнішим, експродюсер та експідопічний не спілкуються вже протягом 10 років.

Як розповів Козловський у програмі “Слава+”, він вважає Кондратюка підлою людиною:

“Він поводиться неправильно. Мені би совість не дозволила якогось маленького піндика, водити його по судах 10 років. Сьогодні на мені висять мільйони, які я маю йому заплатити. Я не користуюся картками, тому що будь яка цифра – 100 грн, 50, які попадуть на ту картку, вони одразу будуть заарештовані”, – відверто розповів Козловський.

Артист поділився, що він емоційна людина і може зірватися та наговорити зайвого, втім, каже Віталій, йому б совість не дозволила морально так ставитися до людини протягом 10 років:

“Я розумію, якби в Кондратюка були інші можливості, він був би якимось високопосадовцем, він точно щось зробив Мене би не булою”, – сказав Козловський.

Артист визнає, що дійсно порушував правила і співав свої старі пісні на концертах, але, каже, робив це, бо дуже просили люди. Козловський зізнався, що навіть вже думав продати квартиру батька, у якій той жив в Києві, аби розрахуватися з боргами:

“Дійсно порушував правила, співав свої пісні права, яких мені не належать і за це я зараз відгрібаю. Коли тата не стало, я подумав, що треба продати київську хату тата для того, щоб віддати борги.

Кондратюк ніби погодився, що всі ті заборгованості ви мені віддаєте, а якщо хочете виконувати свій старий репертуар, то вам доведеться за кожну пісню заплатити 5 тисяч доларів. Але навіть якщо цю хату продати, то цих грошей не вистачило б, щоб йому віддати ті кошти”,– зізнався Козловський.

Втім, каже Віталій, він вирішив будь що віддати ті борги, аби розпочати нормальне життя з чистого аркушу:

“Я все зроблю для того, щоб ті борги закрити, тому що мені хочеться жити далі, мені хочеться мати дітей, мені хочеться вступати у своє життя, своє майбутнє сімейне життя без боргів, які мене всі ці*бані 10 років тягнуть вниз”, – поділився артист.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.