fbpx
Суспільство
Вказала далеку дорогу всім батькам Росії: Дорогі росіяни! Я тут раптом під попереднім дописом почала розмовляти з вами. Мені здалося, що, якщо я зможу переконати хоча б одну мою колишню шанувальницю, світ раптом зміниться. Ілюзії відкинула. Спроби залишила. Ось вирішила написати заключне

Дочка російського актора Володимира Машкова, яки є прихильником президента рф, актриса Марія Машкова вказала далеку дорогу всім батькам Росії, які посилають своїх дітей захищати країну на чужій землі.

Російська актриса Марія Машкова, яка проживає в США і відкрито підтримиує Україну, 6 серпня в Instagram у зверненні до росіян заявила, що їм слід навчитися радіти за інших, а перш за все – не нападати на чужі землі.

“Дорогі росіяни! Я тут раптом під попереднім дописом почала розмовляти з вами. Мені здалося, що, якщо я зможу переконати хоча б одну мою колишню шанувальницю, світ раптом зміниться. Ілюзії відкинула. Спроби залишила. Ось вирішила написати заключне”, – написала вона.

Машкова підкреслила, що її висловлювання проти російської агресії в Україні не пов’язані з фінансовими питаннями, оскільки вона не має нерухомості ні в Росії, ні в Америці.

“Якби я продовжувала зніматися в Росії, матеріально почувалася б набагато краще. Під відео сирен і вибухів друзів і колег з України не змогла”, – пояснила актриса.

Марія зазначила, що, незалежно від того, чи працюватиме за професією в Америці, радості від росіян не отримає.

“От би навчитися радіти один за одного. Підтримувати. Але це вже після того, як навчимося не нападати на чужі землі”, – написала вона.

Актриса заявила, що у попередньому посту свого батька нікуди не посилала.

“Вказала далеку дорогу всім з ідеєю війни, всім батьам Росії, які з такою розлюченістю посилають своїх дітей захищати свою країну чомусь на чужій землі. Мене сильно зачепив кліп ДДТ на трек “Не з вами”. І так. Мені дуже боляче, що батько одержимий, як багато зараз батьків, ідеєю імперії та повернення в СРСР ціною вільного майбутнього своїх дітей, я вважаю його великим артистом, до якого мені, воістину, професійно далеко. Я вірю, що колись я його міцно обійму. А він мене. І постоїмо так. Довго. Мовчки. Ну а поки що… помовчу сама. До кращих часів”, – заявила вона.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Masha Mashkova (@masha_mashkova_official)

Нагадаємо, що Марія Машкова із сім’єю на даний час проживає в США. Її батько, актор Володимир Машков, підтримує політику президента РФ Володимира Путіна. 18 березня він взяв участь у провладному концерті на стадіоні “Лужники” у Москві, присвяченому роковинам анексії Криму.

Марія Машкова привселюдно засудила напад РФ на Україну, а свого батька назвала жертвою російської пропаганди.

Актриса повідомила що правду про напад Росії на Україну знає від київського хореографа, який викладає дітям її танці.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page