fbpx
Цікаве
5 чоловічих імен, власники яких приречені на бідність, витрачають всі доступні їм гроші і навіть не намагаються заробити

Дізнайтеся, власники яких чоловічих імен витрачають всі доступні їм гроші, і навіть не намагаються заробити, тому приречені на бідність. Джерело

  • Всеволод

Без підтримки оточуючих такий чоловік не може нічого. При першому знайомстві з Всеволодом він здається дуже впевненим у собі, товариським і красномовним, але домогтися реальних успіхів в кар’єрі не в змозі.

Його потрібно підштовхувати до кожного кроку, до певного віку жінка може це робити. Але ближче до середини життя Всеволод починає плисти за течією, відмовляючись від усього.

  • Анатолій

Чоловіки, названі так, схильні до розгульного способу життя, досить часто знаходять розраду на дні пляшки.

Життя Анатолія завжди наповнене дрібними радощами, друзями і вечірками, про майбутнє вони не замислюються, витрачають все, що залишили їм батьки, а потім стикаються з потребою жити в бідності, вважають, що стали жертвою.

  • Роман

Такій людині робота дається в цілому складно, він не звик вирішувати життєві труднощі сам. Через мінливість Роман не затримується довго на одному робочому місці.

Він постійно полює за міфічним журавлем в небі, тому пропускає багато перспективних відносин тут і зараз.

При тісному спілкуванні з Романом швидко стає ясно, що на нього не можна покластися буквально ні в чому.

Читайте також: 16 січня – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Іменини, традиції, заборони та прикмети

Гліб

Для такого чоловіка основні задоволення в житті залишаються поверхневими до самої старості: їжа, алкоголь і жінки.

Гліб не вважає за потрібне на щось відкладати, він хороший в безглуздих та імпульсивних витратах, які роблять його щасливим саме зараз.

Що стосується роботи, то чоловіки, названі так, зупиняються на легкому заробітку, вони ніколи не просуваються вгору по кар’єрних сходах.

  • Адам

Адам досить рано захоплюється жінками, а все свідоме життя женеться за різноманітними способами виплеснути енергію.

Через це носій імені не в змозі соціально адаптуватися, він не може почати вкладати гроші в себе і свій розвиток, вчитися і будувати кар’єру.

You cannot copy content of this page