fbpx
Шоу-бізнес
Влад Топалов жopcтко розкритикував незнайомку і нарвався на критику в соцмережі

Колишній соліст гурту Smash опинився в центрі скандалу. Співак в своєму Instagram розмістив фото, на якому він в магазині зображений з незнайомою дівчиною, додавши до знімка образливий підпис:

“У мене була істерика, коли я дивився, скільки морозива вона купувала! Ну, правда … Їй-ще куди? Ну, чесне слово!”, – підписав фото співак.

Під фото підписники Влада залишили безліч обурених коментарів: “Ну ти урод, звичайно, як можна було висміяти дівчину на таку велику аудиторію. Ти хоч розумієш, що ти накоїв?”, “А що значить “їй-то куди?”.

“Якщо б повні люди їли мало, вони б не були повними! Це ж очевидно! Я, до речі, обожнюю морозиво. Це моя найбільша слабкість. І так, я не худенька. Але хто дає вам право обговорювати чуже тіло? Гуляйте собі далі. Невже сама велика проблема у вашому житті – це чуже травлення?”, “Мерзенний вчинок”.

Зараз на сторінці Влада коментарі під цим фото відключені. Співак на наступний день вирішив відповісти всім і “прояснити ситуацію”:

“Дорогі друзі! Доброго ранку. Я б хотів трохи ситуацію обговорити) я сам страшно товстий і, на жаль, ненажера. Саме тому я і вбиваю в залі по кілька годин щодня! Тижнями голодую, щоб потім все ж дозволити собі нормально від’їстися, як ми, напевно, всі любимо.

Читайте також: УЯВІТЬ СОБІ ВЕСІЛЛЯ: 62 РОКИ БІЗНЕСМЕНОВІ І 26 РОКІВ МОДЕЛІ

Я В ЖОДНОМУ РАЗІ не збирався НІКОГО ОБРАЖАТИ. Я сам точно такий же! Але! Пробачте мені за мою позицію, але я вважаю, що жінка зобов’язана добре виглядати!

Бути матір’ю і дружиною-дві ГОЛОВНІ функції жінки, які надані їй Богом і природою. Так мене виховували з дитинства. І у мене достатньо прикладів, коли жінки НАМАГАЮТЬСЯ і працюють, щоб відповідати цьому”, – написав Топалов.

Також Влад пояснив, що така його позиція і відмовлятися від неї він не збирається: ”І так, я вважаю, якщо є проблеми з вагою, то їх треба усувати, а не заїдати.

Я поважаю всіх і нікого не вчу. У всіх своя позиція і свій погляд на життя. Я просто поділився з вами своїм баченням ситуації, від якої відмовлятися, вибачте, не буду”.

Крім цього співак пояснив, що на світлині дівчина потрапила випадково і він “не хотів нікого образити”: “Нікого я не фотографував нишком. Дівчина випадково опинилася в кадрі, а потім я тільки побачив, скільки вона взяла і здивувався. Ніякої злості або знущань. Будьте мудріші і розрізняйте гумор від агресії”.

View this post on Instagram

🇬🇧 #benandjerrys @benandjerrys

A post shared by Vlad Topalov (@vladtopalovofficial) on

Джерело.

facebook