fbpx
Шоу-бізнес
Влад Яма, після того як покинув Україну в такий важкий час і рванув до США, повідомив, чи планують вони з дружиною усиновити дитинку, яка втратила сім’ю внаслідок війни

Влад Яма, після того як покинув Україну в такий важкий час і рванув до США, повідомив, чи планують вони з дружиною усиновити дитинку, яка втратила сім’ю внаслідок війни.

Влад Яма вперше проговорився про те, чи будуть вони з дружиною Ліліаною удочеряти дитину з дитбудинку.

Український танцюрист Влад Яма покинув території України ще до початку повномасштабної війни. Принаймні, так він розповідає вітчизняним журналістам.

Після 24 лютого танцюрист не показував себе більше 5 місяців. Шанувальники здогадалися, що він не знаходиться в Україні, а інформація про місцеположення акаунту в Instagram лише підтверджувала цей факт — Яма за даними соцмережі знаходився в Сполучених Штатах Америки.

Нещодавно він все ж таки дав інтерв’ю Славі Дьоміну, в якому і розповів про те, що йому вдалося виїхати ще до того, як чоловікам заборонили виїзд. На жаль, батьки хореографа залишилися в Запоріжжі і пройшли через серйозні випробування.

Також зірка повідомив про  бажання забрати дитину з дитбудинку. Як відомо, у зв’язку з появою великої кількості сиріт в Україні більшість зірок готується до всиновлення. Однак Влад та Ліліана не готові взяти на себе відповідальність за чужого малюка і одразу заявили, що в пріоритеті у них народження власної дитини.

“Ми говорили про це кілька разів. І востаннє кілька місяців тому. Не хочеться зарікатися, але ми відчуваємо, що хочемо ще своїх. Дуже хочемо своїх прямо зараз. Хочеться двох”, – зазначив Влад.

Яма додав, що його єдиний синок Леон – егоїст, але раніше хотів собі сестричку, щоб її захищати. На даний момент бажання хлопця змінилися, і він планує мати братика, щоб разом гратися машинками.

Фото – скріншот з відео