fbpx
Суспільство
Влада хоче повністю відмовитися від маршруток на дорогах. Міністр інфраструктури пропонує повністю відмовитися від маршрутних таксі і називає альтернативу

Владислав Криклій, міністр інфраструктури, пропонує повністю відмовитися від маршрутних таксі і замінити їх на автобуси і електробуси. Відповідний законопроект повинні доопрацювати в травні-червні і подати до Верховної Ради.

“Ми ініціювали, і я сподіваюся, що парламент підтримає законопроект, який дозволяє запропонувати транспортну модель. Тоді міста зможуть розширити список транспортних засобів, які є громадським транспортом”, – повідомляє Криклій.

Міністр упевнений, що великі міста точно підтримають таку ідею, адже це зручно і розвантажує місто. Тому як один автобус, займаючи менше місця на дорозі, зможе перевозити набагато більше людей, ніж кілька маршрутних таксі.

Законопроект передбачає те, що міська влада сама зможе замовляти послуги перевізників і вибирати види громадського транспорту.

На питання про відновлення роботи громадського транспорту міністр відповів, що дозволяти рух маршрутних таксі поки не варто.

“Це вже питання до влади на місцях, чи готові вони ризикувати. Як на мене, ще не час запускати маршрутні таксі”, – зазначив Криклій.

Криклій представив поетапний план відновлення регулярного пасажирського сполучення, згідно з яким на 1-му етапі будуть запущені внутрішні авіарейси і 42 пари поїздів “Інтерсіті +”.

На 2-му етапі планується відновлення міжобласних і міжнародних автомобільних перевезень та 100% поїздів в будь-який час доби (крім сезонних).

В ході 3-го етапу буде запущено міжнародне залізничне сполучення і сезонні поїзди по Україні, а також міжнародні авіарейси.

Джерело – “Авто Гид”

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, antikor.com.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!