fbpx
Breaking News
Славко називав її красунею, обіцяв носити на руках і завжди бути поруч з нею. Тому дівчина, якій завжди не вистачало добрих слів і підтримки, була впевнена, що вона нарешті знайшла своє кохання. Та казка закінчилася через кілька тижнів після святкування весілля
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Не зрозуміло, хто обманює: прем’єр Гончарук обіцяв будувати нові школи, а міністр освіти Новосад говорить про їхнє закриття… Як вам? Коментує політолог. 
Шоу-бізнес
Волочкова шокувала фотографією в шубі

Не всі шанувальники балерини оцінили знімок в соцмережі, повідомляє «Сегодня».

Волочкова вирішила почати підготовку до зими і вибрати собі шубу. При цьому приміряти вподобані екземпляри балерина вирішила прямо на голе тіло.

Однак передплатники не оцінили вибір балерини і розкритикували її.

“А що модно вибирати шубку в трусах? Якось вульгарно. Якщо брати, то довгу, хоч голоту приховаєте”.

“Моя думка про вас різко впало після такої новини. І пам’ятайте: лисяча шуба краще сидить на лисицю, ніж на корові”.

Читайте також: КАТЯ ОСАДЧА ПОКАЗАЛА ФІГУРУ В КУПАЛЬНИКУ НА ВІДПОЧИНКУ

Related Post

facebook